Klaipėdos padangėje Joninių ugnį kurens „Naktinės Personos“

„Naktinės personos“ / Koncerto organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-23 16:03
Kasmet laukiama, jau šiandien vyksianti Joninių šventė Klaipėdoje bus išties ypatinga – pajūrio gyventojai ir miesto svečiai kviečiami ne tik pasitikti trumpiausią naktį išskirtinėje terasoje, kurioje atsiveria romantiškiausia uostamiesčio panorama, bet ir, pagal tradicijas, užsiimti meilės, paparčio žiedo paieškomis besiklausant legendinio „Naktinių Personų“ dueto.

Tiesa, proga švęsti ilgojo savaitgalio pradžią yra ne viena: terasos „Sky 21 by BarBar‘a“ komanda paminėti Joninių nakties metu planuoja ir didįjį baro vasaros sezono atidarymą. Paskutiniame Klaipėdos viešbučio aukšte, po atviru dangum įsikūrusioje, 360 laipsnių nekasdieniško grožio panoramos supamoje terasoje pasibaigus „Naktinių Personų“ koncertui vakarėlį pratęs DJ d‘Antonio.

Apie vakaro vinį – „Naktines Personas“ – daug komentarų ir nereikia: prieš 24 metus susibūrę muzikantai iki šiol užkuria ugnį bet kokios koncertinės vietos atmosferoje. Tam jokios įtakos neturėjo net ir dueto muzikinėje karjeroje įsiterpusi dvylikos metų tylos pauzė. Vienos populiariausių pop grupės narių narius – Alaną Chošnau ir Arą Vėberį žino tiek subrendusi, tiek jaunoji karta.

Daugiau nei dešimt gautų apdovanojimų ir net 12 išleistų albumų pasigirti galintys atlikėjai uostamiesčio terasoje „Sky 21 by BarBar‘a“ pasirodo nebe pirmąjį kartą, tačiau šį ketvirtadienį planuoja užkurti dar audringesnį vakarėlį, nei pavyko iki šiol. Būsimi renginio svečiai išgirs ir romantiškiausius dueto hitus, ir šokti priverčiančias, ne kartą girdėtas dainas.

Beje, naktimi iš ketvirtadienio į penktadienį pramogos nesibaigia: jūros vartus, Neringos pusiasalį, Klaipėdos senamiestį apimančia panorama besididžiuojanti terasos komanda kas kartą primena, jog lankytojai čia laukiami kasdien.

Užsukusieji gali ne tik atsigaivinti profesionaliai paruošiamais gėrimais, pradžiuginti gomurį skania vakariene, bet ir stebėti futbolo čempionatą, kokteilių vakarėliuose, išvysti gyvus kitų atlikėjų pasirodymus ar ramiai praleisti sekmadienį su antrąja puse, kol vaikai stebi mini spektaklius ir žaidžia su nuotaikingais animatoriais. Programa tokia įvairi, kad savaitės bėgyje kiekvienas čia tikrai ras būdų įgeidžiams patenkinti. Tai kodėl gi Joninių ir vasaros sezono atidarymo pradžios nepasitikus kartu?

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai