Klaipėdoje susituokė grupės „Man-go“ narė Gabija Sruogiūtė ir krepšininkas Mindaugas Stašys

Gabijos Sruogiūtės ir Mindaugo Stašio vestuvės
Šaltinis: Žmonės
AA

Šeštadienį Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje Klaipėdoje žiedus sumainė merginų grupės „Man-go“ narė Gabija Sruogiūtė ir krepšininkas Mindaugas Stašys.

Pora susipažino beveik prieš dešimtį metų, tačiau, kaip sako pati Gabija tuo metu buvo jauni ir abiems norėjosi laisvės. „Norėjome linksmintis, todėl tuo metu pažintis taip paprastai ir pasibaigė“ , – juokėsi nuotaka. 

Tačiau kibirkštis tarp poros įsižiebė prieš septynerius metus, o prieš pusantrų metų Mindaugas priklaupė ir paprarašė Gabijos rankos. 

Tuoktis Liepos 6-ąją, Mindaugo karūnavimo dieną, pora nusprendė ne šiaip sau – pasirodo poros romantiška istorija prasidėjo būtent tądien.

„Ši diena mums labai svarbi ir reikšminga“ , – šypsojosi G. Sriuogiūtė. Švč. M. Marijos Taikos Karalienės bažnyčią vestuvėms pora pasirinko po ilgų svarstymų.

„Norėjome, kad bažnyčia ir joje dirbantis kunigas į santuoką žiūrėtų šiek tiek kitaip. Žinoma, pasirinkimą lėmė ir bažnyčios išvaizda ir dydis“ , – kalbėjo Gabija. 

Šventę pora planavo metus, o joje dalyvauja apie 50 svečių. „Šią svarbią progą norėjome paminėti su artimiausiais“ , – sakė dainininkė. 

Gabijos Sruogiūtės ir Mindaugo Stašio vestuvės (34 nuotr.)
+28
Gabijos Sruogiūtės mergvakaris (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau