Klaipėdoje per savo gimtadienį ištekėjo „Man-go“ lyderė Rima Petrauskytė

Vestuvių akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-23 16:09
Grupės „Man-go“ lyderė Rima Petrauskytė (37) šeštadienį Klaipėdos Kristaus Karaliaus bažnyčioje amžiną meilę prisiekė metais vyresniam Rolandui Paulauskui.

Iš Klaipėdos kilęs vyras gyvena Kembridže, Jungtinėje Karalystėje, ten turi statybų vystymo įmonę, tačiau daug laiko leidžia Lietuvoje. Rima ir Rolandas jau po kartą buvo susituokę, bet – ne bažnyčioje, tad ši priesaika prieš Dievą abiem labai svarbi.

Iš pirmos santuokos žinoma dainininkė turi penkerių dukrytę Andreją, kuri, pasipuošusi į mamos panašia ilga suknele, ir lydėjo Rimą kartu su vyru prie altoriaus. Jaunuosius sveikino ir su jais švenčia apie pusšimtį abiem artimiausių žmonių.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Beje, vestuvėms rugsėjo 23-ioji parinkta ne atsitiktinai. Prieš metus tądien, per 36-ąjį Rimos gimtadienį, jiedu susipažino vienoje Klaipėdos kavinių. Po vestuvių atlikėja pasirinko dvigubą Petrauskytės-Paulauskienės pavardę.

Popscenos žvaigžde Rima tapo prieš beveik du dešimtmečius, kuomet susikūrė itin populiari merginų popgrupė „Mango“, turėjusi gausybę koncertų, leidusi albumus vieną po kito. Po to, kai dešimtmetį gyvavusi grupė iširo, jos narės pabiro kas kur. Rima ištekėjo, kūrė savo gyvenimą Kaune, tačiau po skyrybų su maža dukryte grįžo į gimtąją Klaipėdą, kurį laiką dirbo Darbo biržoje, galiausiai susidomėjo masažais, baigė studijas ir savo ateitį sieja su šia sritimi bei grupe „Man-go“, kurios yra lyderė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama