Klaipėdoje nuaidėjo Ingos Jankauskaitės koncertas: renginio nepraleido ir žinomi žmonės

Ingos Jankauskaitės koncertas Klaipėdoje / Žygio Jurevičiaus nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-08-02 13:24
Sekmadienio vakarą, pačiame uostamiesčio centre, parko estradoje prie Klaipėdos koncertų salės įvyko ilgai lauktas festivalio „Parkas LIVE Klaipėda“ atidarymas. Šiame mieste jau dešimtmetį gyvenanti atlikėja Inga Jankauskaitė į sceną žengė su grupe bei surengė įsimintiną vakarą klaipėdiečiams. Pirmojo festivalio vakaro nepraleido ir būrys žinomų žmonių. 

Rugpjūčio 1-15 dienomis vyksiantis festivalis „Parkas LIVE Klaipėda“ net 2 savaites klaipėdiečius ir miesto svečius kviečia į daugybę koncertų bei kino vakarų. Čia savo pasirodymus dar surengs tokie atlikėjai kaip „jautì“, Jazzu, Saulės kliošas, Alina Orlova, Gabrielė Vilkickytė ir daugelis kitų. 

Simboliškas festivalio atidarymas buvo patikėtas vienai ryškiausių pastarojo meto atlikėjų – I.Jankauskaitei, kuri pati jau dešimtmetį gyveną uostamiestyje. 

Ingos Jankauskaitės koncertas Klaipėdoje /  Žygio Jurevičiaus nuotr.
Ingos Jankauskaitės koncertas Klaipėdoje / Žygio Jurevičiaus nuotr.

Jau anksčiau atlikėja teigė, kad šis festivalis yra tai, ko trūko Klaipėdai, todėl yra laiminga, kad gali būti to dalimi. 

„Visi muzikantai, kurie dalyvauja šiame festivalyje, tikiu, kad man paantrins – ačiū Dievui, kad žmonės imasi tokių iniciatyvų organizuoti ir auginti naują idėją. Man, kaip 10 metų gyvenančiai Klaipėdoje atrodo, kad čia to labai, labai trūksta. Tikrai trūko tokio festivalio, kur gali ateiti vakarais ir vakaroti kokybiškoje aplinkoje, klausytis kokybiškos muzikos. Kur nereikia brautis, stumdytis, o gali kokybiškai praleisti vakarą“, – apie festivalį pasakojo I.Jankauskaitė. 

Atidarymo vakaro nepraleido ir būrys žinomų žmonių. Festivalyje apsilankė choreografė Andželika Cholina, atlikėjų vadybininkai Gintaras Bendžius ir Martynas Tyla, stilistė Viktorija Šaulytė-Mockė su vyru Juliumi Mocka, rūbų dizainerės Aina Zinčiukaitė ir Olga Filatova-Kontrimienė bei daugelis kitų.

Ingos Jankauskaitės koncerto akimirkos: 

 Jau rugpjūčio 3 dieną festivalyje įvyks kino vakaras, kurio metu bus pristatytas itališkas filmas „Frida. Viva La Vida“, rygpjūčio 4 dieną festivalyje savo koncertą surengs matematinio roko grupė „jautì“, rugpjūčio 5 dieną pasirodys jausmingoji Alina Orlova, rugpjūčio 6 dieną scenoje pasirodys gaivumu spinduliuojanti grupė „Saulės kliošas“, rugpjūčio 7 dieną įspūdingą koncertą surengs atlikėja Jazzu, o rugpjūčio 8 dieną pirmąją festivalio savaitę užbaigs Gabrielė Vilkickytė. 

Naujausi straipsniai