Klaipėdoje apsilankę Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius apstulbinti: „Niekur pasaulyje neteko to matyti“

Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus kelionė po Lietuvą / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Garsiausi šalies keliautojai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius tęsia kelionę po Lietuvą. Šį kartą laidos „Aplink Lietuvą. Miestai“ vedėjai kartu su Turizmo departamentu lankysis Klaipėdoje.

„Klaipėda man yra ypatingas miestas. Tai – didžiausias miestas prie Lietuvos pajūrio. Šio miesto istorija yra labai įdomi“, – sekmadienio rytą laidoje kalbės V. Radzevičius.

„Pirmiausia šis miestas mums asocijuojasi su vasara, pajūriu ir atostogomis, gerai praleistu laiku. Manau, kad Klaipėdoje mes atrasime daug įdomių dalykų. Vasarą paprasčiausiai pravažiuoji pro šalį ir neatkreipi dėmesio“, – laidoje kalbės M. Starkus.

Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus kelionė po Lietuvą / TV3 nuotr.

Gidė Agnė Jonikaitytė praves ekskursiją Klaipėdos pilies muziejuje. Jame keliautojai dar kartą išgirs Klaipėdos krašto istoriją. Šis muziejus apie mūsų atmintį, jis įtraukia vos įžengus. „Tai sukėlė tiek daug emocijų. Atrodo, kad nukeliavai laiko mašina į tuos laikus, kur nenorėtumei atsidurti“, – apie apsilankymą muziejuje kalbės M. Starkus. „Yra daug interaktyvių eksponatų. Gali pamatyti, kaip kas atrodė prieš, po ir per karą“, – įspūdžiais dalinsis V. Radzevičius.

Keliautojai savo akimis išvys unikalų projektą – šokio ekskursiją. Joje telpa istorija, muzika ir šiuolaikinis šokis. Ši ekskursija yra skirta Klaipėdai, kai ji buvo Prūsijos sostinė. Visa ekskursijos istorija yra apie karalienę Luizę.

Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus kelionė po Lietuvą / TV3 nuotr.

„Labai įdomus būdas pažinti miestą. Man niekur kitur pasaulyje neteko matyti tokios ekskursijos formos. Gali pasinerti mintimis į praeitį, grožėtis šokiu, sužinoti, kaip čia kas buvo. . Man labai patiko šis projektas, jis daro Klaipėdą labai patrauklia“, – kalbės V. Radzevičius.

„Didžiausias atradimas Klaipėdoje šiandien buvo šokis vidury gatvės. Suprantu, kai yra miesto dienos ar šventė. Tačiau kad šokis būtų ekskursijos dalis, man to neteko girdėti. Išsineši labai geras emocijas, daug pastebėjimų, minčių“, – įspūdžiais dalinsis M. Starkus.

„Aplink Lietuvą. Miestai“ vedėjai nepraleis progos paplaukioti rankų darbo kanojomis. Meistras Janis Žekanis papasakos apie tai, kaip gamina kanojas iš medžio. „Užtenka vos kelių akimirkų, kad pagautumei ritmą ir mėgautumeisi malonumu“, – sakys M. Starkus.

Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus kelionė po Lietuvą / TV3 nuotr.

Po miestą keliautojai keliaus motoroleriais, o dieną uostamiestyje vainikuos žuvienės virimas.

„Aplink Lietuvą. Miestai“ – sekmadieniais, 11.30 val. per TV3 televiziją! 

Skaitykite daugiau