Klaipėdiškis Londone šešerius metus neranda tos vienintelės: tikisi, kad padės viešumas

Ernestas Graželis / TV archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-17 16:51
Pavieniams emigrantams, gyventi į užsienio šalį išvykstantiems be antrosios pusės, ten dažnai tenka susidurti su liūdna kasdienybe, kurios palydovai – vienatvė ir gimtosios šalies ilgesys. LRT televizijos laidos „Emigrantai“ herojus Ernestas Graželis atviras – jis vienas tų, kuris užsienyje susidūrė su šiais sunkumais. Kiekvieną dieną trisdešimtmetis pradeda ir užbaigia su mintimis apie mylimosios paieškas. Vyras svajoja sutikti tą vienintelę, kuriai galėtų kartoti žodį „myliu“.

„Aš esu Ernestas, gyvenu Anglijoje. Man čia yra labai liūdna, vieniša, todėl ieškau merginos. Jeigu aš tau patikau, susižavėjai manimi, atsiliepk“, – į dailiosios lyties atstoves šį antradienio vakarą kreipsis emigrantas E. Graželis.

Vyras įsitikinęs, kad beveik devynis milijonus gyventojų turinčiame Londone privalo atsirasti bent viena mergina, kuriai jis patiks. Deja, iki šiol paieškos buvo bevaisės. Ir nors Ernestą bičiuliai jau praminė senberniu, su šia etikete jis susitaikyti nesiruošia.

Trisdešimtetis pastebėjo, kad merginos į Angliją dažniausiai atvyksta su antrosiomis pusėmis, o štai vyrukai daugiausia vieniši, todėl susiporuoti labai mažai šansų. Anglijos sostinėje šešerius metus ieškojęs merginos Ernestas nerado nei vienos, nes ieško tik rimtų santykių. Be to, išrinktoji turi būti kilusi tik iš Lietuvos. „Lietuvaitės todėl, kad jos šeimininkės geros, daro balandėlius gerai, cepelinus, bulvinius blynus, kotletus, ko aš nesugebu“, – laidoje sakys jis.

Tiesa, čia reikalavimai merginoms nesibaigia – sunkiai lenkdamas nugarą statybose E. Graželis tikrai nesiruošia skirti išlaikymo vienišoms mamytėms ar tiesiog toms, kurios tikslingai medžioja vyrus su pinigais. „Rėmėjas aš tikrai nebūsiu, vertinu tai, ką užsidirbu“, – tvirtai sako jis. Visgi vyras turi, ką pasiūlyti – pristatydamas save Ernestas sako, kad turi daug gerų savybių, dėl ko jaunos gražuolės turėtų rikiuotis į eilę prie jo: „Moku vištieną daryti, kiaušinienę iškepti, bulves labai skaniai ir plovą.“

Žodžiu, kažkodėl viskas sukasi apie maistą.

Pagrindinė antrosios pusės paieškų vieta Ernestui – internetas. Lietuvis naršo įvairiausiuose pažinčių puslapiuose, naudoja specialias programėles, tačiau rezultatai nedžiugina. Laidos „Emigrantai“ kūrėjų komandą vaikinas sutiko su šypsena, kuri nedingo ir viso pokalbio metu. Visgi juokiasi, o širdyje labai liūdna – prisipažins Ernestas. Vyras jau seniai su niekuo nuoširdžiai nesikalbėjęs, nes niekam Anglijoje nerūpi jo vidiniai išgyvenimai ir sielvartai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai