Klaipėdiečių ir miesto svečių gatvės stilius: spalvingi šortai, dviračiai ir meilė muzikai

Klaipėdiečiai ir miesto svečiai / Monikos Svėrytės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jau nuo penktadienio Klaipėda gyvena džiazo ritmu. Čia visą savaitgalį vyksta kasmetinis Pilies džiazo festivalis. Jau 22-ąjį kartą organizuojamas renginys į uostamiestį subūrė minias muzikos mylėtojų.

Pasiklausyti džiazo, pasilepinti saulės spinduliais, vėjuotu jūriniu klimatu ar pasibūti su gerais bičiuliais – pagrindinėse miesto gatvėse netrūko nei vietinių gyventojų, nei miesto svečių.

Kai kurie jų atvyko iš Vilniaus, iš Kauno, Anykščių, iš Latvijos, Rusijos, Baltarusijos.

Vieni jų čia atvažiavo specialiai dėl džiazo festivalio, kiti aplankė čia gyvenančius draugus, tretiems Klaipėda tapo tik tarpine atostogų maršruto stotele.

Štai Franky, Vladislavo ir Lyko trijulė Klaipėdoje atsistojo vienai dienai. Jie studijuoja Vilniuje, dabar – pakeliui į Nidą, tačiau kompanija džiaugėsi vienu šūviu galėję nušauti du zuikius, todėl džiaugėsi galėdami pasiklausyti ir muzikos.

Uostamiestyje buvo galima sutikti ir nemažai dviratininkų. Edita ir Ernesta bei Jonas ir Vida džiaugėsi gerais dviračių takais. Pasak jų, čia važinėti – vienas malonumas, o aktyvi veikla savaitgalį – geriausia pramoga.

Klaipėdoje užaugęs Džiugas su drauge Anželika dabar čia nebegyvena, tačiau kiekvieną savaitgalį atvyksta aplankyti čia gyvenančių tėvų. Tuo pačiu vaikinas planuoja pasiruošti ir paskutiniam egzaminui universitete.

Elina ir Tomas – taip pat nereti svečiai Klaipėdoje. Jie čia dažnai atvyksta iš Liepojos.

Senamiesčio gatvėse buvo galima sutikti ir ne vieną jaunavedžių porą. Juk vasara – vestuvių sezonas.

Daugiau miesto gyventojų ir svečių – nuotraukų galerijoje:

Klaipėdiečių ir miesto svečių gatvės stilius (18 nuotr.)
+12
Skaitykite daugiau