Klaipėdiečiams draugams brangiausia – Edvardo Žičkaus dovana

Inga Grubliauskienė ir Edvardas Žičkus / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-22 15:13
Kalėdinių renginių, dovanų ieškojimo ir sveikinimų maratone jau paskendęs žurnalistas Edvardas Žičkus savo artimiausiems draugams uostamiestyje – Klaipėdos pilies džiazo festivalio komandai – padovanojo, ko gero, didžiausią ir brangiausią dovaną.

Nepaisant pastaruoju metu išskirtinai užimto žurnalisto grafiko, jis švenčių išvakarėse atvyko į Klaipėdą, kad praleistų laiką kartu su jam artimais žmonėmis, o būtent nuoširdus dėmesys aplinkiniams ir yra brangiausia dovana materializmo kupiname nūdienos pasaulyje.

„Klaipėda yra unikalus Lietuvos miestas. Čia ir gyvenimo tempas ramesnis, ir vėjas gaivesnis, ir dangus šviesesnis. Myliu šį miestą ir už tai, kad būnant čia mano siela tampa erdvesne, o šypsena platesne“, - teigė unikaliame, džiazuoti tiek virtuvėje, tiek ir salėje nevengiančiame uostamiesčio restorane „Pepper Grey“ su artimais draugais susitikęs E. Žičkus.

„Išskirtinai džiaugiamės, kad Edvardas ne tik įsiliejo į mūsų komandą, bet jau ir tapo neatsiejama jos dalimi, - sako Klaipėdos pilies džiazo festivalio organizatorė Inga Grubliauskienė. – Džiugu ir tai, kad nepaisant tikrai užimto savo grafiko, Edvardas nuoširdžiai pažadėjo likti ir ateinančių metų birželį nenuilstamame džiazo ritme uostamiestį paskandinsiančio jau 24-ojo Klaipėdos pilies džiazo festivalio komandos nariu".

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai