Klaipėdiečiai pagalbos ranką ištiesė bendraamžių atstumtam neįgaliam trečiaklasiui!

Klaipėdoje įsikūrusi „Šiaurės jūra“ su paramos fondu „Algojimas“ surengė labdaros šventę / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-18 14:29
Jaukų prieškalėdinį gruodžio vakarą Klaipėdoje įsikūrusi „Šiaurės jūra“ sukvietė žinomus verslo ir pramogų pasaulio atstovus ne tik paminėti savo pirmąjį gimtadienį, bet ir prisidėti prie kilnaus tikslo – paremti jau dešimtmetį negalią turinčius vaikus auginančias šeimas globojančio labdaros – paramos fondo „Algojimas“ kalėdinį projektą „Ištiesk gerumui ranką“.

„Algojimas“, išvertus iš lotynų kalbos, reiškia dalijimasį. Būtent dalijimasis ir buvo pagrindinis vakaro tikslas – ne tik istorijomis, patirtimis bei vaišėmis, bet ir gerumu. Gerumu su tais, kuriems šiuo metu jo labiausiai stinga. Būtent tokia ir yra fondo misija – keisti visuomenės požiūrį į negalią, siekiant sėkmingos neįgalaus vaiko ir jo šeimos integracijos į visuomenę.

Šventinis laikotarpis – rūpinimosi kitais metas

„Šiaurės jūros“ įkūrėjas – vienas garsiausių Lietuvoje žuvies ekspertų Žilvinas Pupkus teigia, jog kalėdinis laikotarpis – metas, kai reikia susitelkti ne tik į šventinius rūpesčius, bet ir apsižvalgyti aplink: galbūt yra žmonių, kuriems tavo moralinė ar finansinė pagalba padės pasaulį išvysti gražesnėmis spalvomis.

„Kadangi mūsų parduotuvės gimtadienis yra stebuklingu metų laiku, nusprendėme šventinį vakarą dedikuoti gražiam tikslui – padėti vaikui, kuris, nors yra ne toks kaip visi, turi didelių svajonių ir trokšta siekti aukštumų moksle. Norėjome, kad vakaras svečių atmintyje išliktų ne tik kaip smagus pasibuvimas drauge, bet ir kaip prisidėjimas prie itin jaukios ir prasmingos iniciatyvos. Manau, kad susirinkusiųjų dėka mums tai puikiai pavyko“, - mintimis dalijasi Ž. Pupkus.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Graži sukaktis, kilnus tikslas

Šventės metu dėmesys krypo ne tik į gurmaniškus užkandžius – austres, šukutes, juoduosius ikrus ar tikrą prancūzišką šampaną, bet ir į susivienijimą bendram kilniam tikslui – neįgalaus trečiaklasio vilniečio Algiuko kasdienybės gerinimą.

Nors berniukas gimė ne toks, kaip visi, pasižymi itin aštriu mąstymu. Deja, dabar jau buvusių bendraklasių tėvai pageidavo, kad su jų vaikais nesimokytų berniukas, esantis ne toks kaip visi, tad šiandien Algiukas mokyklines žinias kaupia namuose. Būtent todėl jam reikalinga papildoma gerų mokytojų, galinčių jį lankyti namuose, pagalba.

Susirinkusieji rinko lėšas papildomam vaiko ugdymui bei mokslo prekėms. Tarp šventinio vakaro svečių buvo galima išvysti ir Klaipėdos merą Vytautą Grubliauską su žmona Inga, noriai dalyvaujančius įvairiuose socialiniuose renginiuose. Mero teigimu, jam visuomet malonu prisidėti prie nuoširdžių, nesuvaidintų iniciatyvų.

Pirmąjį gimtadienį Klaipėdoje mininti „Šiaurės jūra“ savo svečiams paruošė išskirtines gurmaniškas vaišes, kuriomis vakaro metu rūpinosi virtuvės šefas Gintaras Krutkevičius, ikrų degustavimo paslaptimis dalinosi svečias iš Italijos ikrų namų „Calvisius“ Georg Bauer. Vakaro meniu karaliene tapo – jūros šukutė.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

„Tai puikus įrodymas, kaip gražią asmeninę ar verslo šventę galima paversti ne tik gardžia, smagia, bet ir prasminga, juk kelti taurę šampano kur kas maloniau, kai žinai, kad prisidedi prie kilnaus tikslo“, - vakaro metu kalbėjo jo vedėjas – TV laidų prodiuseris ir fondo „Algojimas“ valdybos garbės narys Edvardas Žičkus.

„Šiaurės jūra“ labai kviečia prie „Algojimo“ veiklos prisidėti ir Jus. Norėdami paaukoti, tai padaryti galite pavedimu į fondo sąskaitą:

Labdaros ir paramos fondas „Algojimas“
Įmonės kodas 301768582
A/s LT437300010109032714
Bankas Swedbank, AB
Banko kodas 73000
SWIFT kodas HABALT22

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai