Klaidingi įpročiai, vagiantys jūsų grožį ir jaunystę

Mergina. / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-27 19:00
Klaidingi grožio įpročiai gali sukelti pernelyg ankstyvą odos senėjimą, infekcijas, randelius ar kitas problemas, kurias ištaisyti bus išties sudėtinga arba kai kuriais atvejais – ir neįmanoma.

Taigi, kokių klaidų verčiau nedaryti ir kaip derėtų pakeisti savo grožio priežiūros rutiną, pataria portalas becomegorgeous.com.

Makiažą valote tik servetėlėmis

Vakarais nenusivalydama makiažo, savo veido odai kenkiate kur kas labiau nei įsivaizduojate, tačiau jei pasikliaujate vien makiažo valymo servetėlėmis, taip pat klystate.

Net ir geros kokybės drėgnos servetėlės nepašalina ant veido odos susikaupusių riebalų, purvo ir bakterijų taip gerai, kaip tai padarytų veido prausiklis. Tačiau jei drėgnų servetėlių atsisakyti vis tiek nenorite, patartina veidą jomis nusivalius, vėliau gausiai nusiprausti šiltu vandeniu.

Įsivaizduojate, kad turite „savaime išsivalančius“ makiažo šepetėlius

Jei reguliariai neišsiplausite savo naudojamų makiažo šepetėlių, rizikuojate pakenkti savo veido odai (gali užsikimšti poros ar atsirasti spuogų).

Ir nesvarbu, ar jie pagaminti iš natūralių, ar iš sintetinių šerelių, makiažo šepetėlius muiluotame vandenyje arba šampūnu derėtų praskalauti bent kartą per mėnesį. Jei norite iš karto juos naudoti, džiovinkite plaukų džiovintuvu.

Nesirūpinate įaugusiais plaukeliais

Jei kojas depiliuojate vašku ar epiliatoriumi, įaugusių plaukelių išvengti nepavyks, tačiau su jais derėtų elgtis atsargiai, mat kitaip kojas gali nusėti ne itin estetiškai atrodantys spuogeliai ar randai.

Taip pat skaitykite: 5 lengvai pritaikomos rudens makiažo tendencijos

Taigi prieš griebdamasi pinceto ir bandydama tą plaukelį iš karto ištraukti, verčiau šiltame vandenyje sušlapinkite rankšluostuką, jį trumpai palaikykite ant tos vietos, kur įaugęs plaukelis, ir kai oda kiek suminkštės, įaugusį plauką bus daug lengviau ištraukti. Kuomet problema bus pašalinta, ant žaizdelės užtepkite priemonės nuo spuogų.

Naudojate pasibaigusio galiojimo grožio priemones

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kuo daugiau grožio priemonių perkate, tuo didesnė tikimybė, kad visų jų laiku neišnaudosite, o juk kiekvienas produktas turi savo tinkamumo vartoti terminą – ir to nederėtų pamiršti!

Atkreipkite dėmesį, iki kada galioja jūsų turimos kosmetikos priemonės, ir jei terminas pasibaigęs, jokiu būdu jų nevartokite. Galbūt ir skaudės širdį į šiukšliadėžę išmetant pusę kremo buteliuko, tačiau tai jau geriau nei vėliau gydytis ir spręsti nuo jo atsiradusias odos problemas.

Neleidžiate nagams „atsikvėpti“

Lakuoti nagučiai ir dailus manikiūras išties gražu, bet ir nagams kartais reikia duoti „pakvėpuoti“ ir palaikyti juos bent keletą dienų ar savaitę nelakuotus.

Kitaip nagai gali ne tik susilpnėti ir pradėti skilinėti, bet ir geltonuoti. Reguliariai naudokite nagus stiprinančius lakus, o tarp manikiūrų palikite nagus bent keletai dienų nelakuotus jokiu laku.

Sportuojate nenusivaliusi makiažo

Besiruošdama į sporto salę, nepamirškite nusivalyti makiažo, juk ten einate ne pažinčių ieškoti, o kaip reikiant paprakaituoti.

Taip pat skaitykite: Grožio horoskopas: kokiomis savybėmis pasižymite?

Ir makiažą nusivalyti reikėtų ne tik dėl to, jog jis gali nutekėti, bet ir dėl odos sveikatos, mat su makiažu susimaišęs prakaitas kelia labai didelę užkimšusių veido porų riziką.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Nuolat laižote ar kramtote lūpas

Kuo daugiau seilių patenka ant lūpų, tuo labiau jos išsausėja, tad jei norite, kad lūpos atrodytų dailiai, liaukitės jas laižyti ar kramtyti.

Rankomis trinate akis

Nesvarbu, dėl kokios priežasties trinate akis – ar dėl to, kad jas niežti, ar kad skubate kuo greičiau vatos diskeliu nuo jų nusivalyti makiažą – tai klaida, kurios taip pat derėtų vengti.

Ant plonos ties akimis ar ypač paakių srityje esančios odelės greitai gali pradėti rastis raukšlelių, jei šias vietas dažnai ir stipriai trinsite rankomis.

Taupote ir neperkate ekologiškos kosmetikos

Tiesa, kad ekologiška kosmetika kur kas daugiau kainuoja nei paprasta, bet taip yra todėl, kad ji gaminama iš kur kas sveikesnių, nors ir trumpesnį galiojimo laiką turinčių sudedamųjų dalių. O štai pigesniuose kosmetikos gaminiuose gali būti apstu įvairių cheminių ir odai itin kenkiančių priemaišų, kurios prailgina produkto galiojimą.

Kramtote nagų odeles

Šis įprotis ne tik kad nehigieniškas, bet ir labai stipriai kenkiantis jūsų grožiui, sveikatai bei estetiniam nagų vaizdui. Dėl ant rankų esančių bakterijų lengvai galite užsikrėsti ne itin maloniomis infekcijomis, o ir patys pirštai, apkramtytomis odelėmis, neatrodys labai gražiai.

Taip pat skaitykite: Nagų kramtymas – ne tik blogas įprotis

Ji24.lt

Naujausi straipsniai