KK2 vedėjos rinkimuose verda aistros: Anžela Adamovič kreipėsi į sukčiaujančių merginų sąžinę

Tomas Ališauskas, Anžela Adamovič / LNK, Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-14 18:03
Likus kiek daugiau nei savaitei iki naujos KK2 vedėjos paskelbimo, kova tarp pretendenčių darosi vis aršesnė. Netylant kalboms dėl neskaidraus balsavimo internete, šįkart viešai pasipiktino viena iš kandidačių Anžela Adamovič. Dainininkė įsitikinusi, kad už kai kurias merginas balsai atsiranda nesąžiningu būdu.

Atranka į KK2 vedėjos kėdę prasidėjo dar vasaros pradžioje. Komisijai atrinkus 16 pretendenčių, galutinį verdiktą turėjo priimti žiūrovai.

Tačiau liepos pabaigoje KK2 prodiuseriai nusprendė, kad ne tik laidos žiūrovai, bet ir Tomas Ališauskas išreikš nuomonę apie kiekvieną iš kandidačių ir jo balsas lems 50 proc.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Toks sprendimas buvo priimtas ir dėl to, nes laidos kūrėjai įtarė, kad dvi merginos gerbėjų balsus pelnyti nesąžiningu būdu.

„Pagal kompiuterių IP adresus pamatėme, kad labai daug balsų atkeliauja ne iš Lietuvos, o iš tokių Pietų Afrikos Respublikos. Iškart kilo įtarimas, ar tikrai tūkstančiai žiūrovų Pietų Afrikoje žiūri KK2. Pagalvojome, kad toks balsavimas yra vykdomas automatiniu būdu, jis programuojamas ir nėra objektyvus“, – Žmonės.lt tąkart komentavo laidos prodiuseris Saulius Bartkus.

Kol kas į priekį išsiveržusi yra modelis Simona Burbaitė, surinkusi virš 33 tūkst. balsų. Kitos trys lyderės turi panašų skaičių balsų: Marija Slickaja su daugiau nei 23 tūkst. balsų, Anžela Adamovič – 22,6 tūkst. balsų, Evita Jonauskė – 22 tūkst. balsų.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tačiau Anžela Adamovič mano, kad už kai kurias pretendentes balsuojama nesąžiningai.

„Tų kandidačių vardų ir pavardžių nesakysiu, nes negaliu įrodyti. Bet vėl pastebėjau ryškų balsų pakilimą ir pasipiktinau. Labai nemalonu, kai nuoširdžiai stengiesi balsuoti, tačiau vis dar pasitaiko merginų, kurios porą savaičių nesurinkdamos beveik nė balso, per naktį šokteli tūkstančiu ar dviem aukštyn“, – Žmonės.lt sakė Anžela Adamovič.

TAIP PAT SKAITYKITE: KK2 vedėjos atranka: tarp 60 varžovių – Anžela Adamovič, Simona Burbaitė, Saulenė Chlevickaitė

Dainininkė sako, kad kai vyksta toks nesąžiningas balsavimas, jai gaila artimųjų laiko, kurį jie praleidžia stengdamiesi padėti Anželai tapti vedėja.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Aš ne vien dėl savęs apie tai kalbu, ne tik už mane balsuoja ir mamos, ir tėčiai, ir visa giminė. Būna, kad ir iš kitų šalių balsuoja. Tarkim, už mane daug balsuoja iš Baltarusijos, nes mano giminė yra ten. Jie visi žino, kad čia dalyvauju. Be to, mano krikšto mama balsuoja kiekvieną vakarą ne po vieną, ir ne po du kartus. Tai man gaila jų visų laiko, kurį jie praleidžia stengdamiesi man padėti“, – kalbėjo A.Adamovič.

Atlikėja teigia, kad tokius staigius balsų pokyčius ji pastebi jau ne pirmą kartą. „Kai Žygimantas, aš ar Natalija Bunkė paprašome feisbuke balsuoti, pas mane irgi greitai pakyla, bet tai suprantama, nes mes turime daug sekėjų. Bet tie skaičiai nebūna tokie staigūs ir tokie dideli. Jie po truputį kyla. O būna taip, kad už vieną merginą niekas nebalsuoja porą savaičių, ir tada per kelias valandas atsiranda keli tūkstančiai balsų. Tai ką norit, tą sakykite, bet čia tikrai nėra tikra“, – Žmonės.lt sakė ji.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Ar žada kalbėti apie tai su prodiuseriais? „Jau buvo kalbėta. Patys prodiuseriai sakė, kad pastebėjo netikrus balsus. Tada Simona Burbaitė teigė, kad ji nekalta, bet iš kur ji žinojo, kad pas ją yra tie netikri balsai? Tai irgi klausimas“, – svarstė Anžela.

Galiausiai Anžela kreipėsi į nesąžiningai kovojančias dėl vedėjos vietos pretendentes: „Merginos, jeigu jūs norit kovoti, jaučiate kažkokią konkurenciją, tai darykite tai sąžiningai, turėkite sąžinės prieš save, prieš kitas dalyves, prieš tuos, kurie balsuoja.“

Rugpjūčio 24 dieną bus sustabdytas internetinis balsavimas. Tuomet žiūrovai galės balsuoti tiesioginiame eteryje, kur savo žodį tars ir Tomas Ališauskas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gerda Veličkienė / Projekto partnerio nuotr.

Reklama