KK2 vedėjos atranka: tarp 60 varžovių – Anžela Adamovič, Simona Burbaitė, Saulenė Chlevickaitė

Saulenė Chlevickaitė, Anžela Adamvič, Simona Burbaitė / Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Autorius: Laura Apanavičiūtė
Publikuota: 2016-06-23 12:01
Ketvirtadienio rytas beveik 60 merginų buvo kupinas jaudulio ir streso. Vilniuje vyko KK2 laidos vedėjos atranka: dalyvės bandė sužavėti šešis komisijos narius ir puikiai pasirodyti prieš kameras.

Iš pradžių atvykusioms merginoms laidą kuriančios „Be tabu ir Ko“ vadovas Saulius Bartkus surengė instruktažą.

„Tos merginos, kuriai pavyks laimėti, pasikeis visas gyvenimas. Jei kas nors galvoja, kad jau turim favoritus ir dabar darom tik šou, tai jie klysta. Norim jus visas pamatyti ir išgirsti“, – kalbėjo S.Bartkus.

S.Bartkus merginų, kurios nepateks, prašė nenusiminti, nes turi ir daugiau pasiūlymų: „Atrinktos dalyvės galės paragauti saldžiarūgščio eterio. Nenusiminkit, jei nepateksite. Mes jus pamatysim, išgirsim ir kur nors tikrai pakviesim.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Merginos prieš kamerą turėjo prisistatyti bei nusifotografuoti prie KK2 vedėjo Tomo Ališausko nuotraukos.

Į atranką „Pabo Latino“ klube atvykusioms dalyvėms taip pat buvo išdalintas tekstas, kurį jos turėjo išmokti atmintinai:

„Sveiki. Aš ... Šiandien būsiu Tomo partnerė ir draugė. Taip jau nutinka, kad pasibaigus kadencijai žmogus ir toliau nori balotiruotis. Nori drybsoti jam nepriklausančioje lovoje, dykai valgyti kepsnį Balio saloje. Tačiau šis kandidatas viso labo – imitacija, muliažas, kaliausė. Tai artistas, atliekantis pigų cirko numerį su jūros kiaulyte ir degtukais. Būkite budrūs. Tai buvo ... žodis. Alelliuja.“

Šį tekstą mokėsi beveik 60 atrankos dalyvių. Tarp jų viešumoje dažnai besisukančios Anžela Adamovič, Simona Burbaitė, Saulenė Chlevickaitė, Vaida Lisikaitė, „X Faktoriaus“ dalyvė Odilija Mmurauskaitė.

Pavakare paaiškėjo, kas iš jų pateko į kitą atrankos etapą. Tarp 16 atrinktų merginų buvo galima išvysti ir A.Adamovič, S.Burbaitės, V.Lisikaitės bei O.Murauskaitės pavardes.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Žmonės.lt Anžela Adamovič pasakojo, kad apie laidų vedėjos vietą jau seniai svajojo. Tačiau apie KK2 atranką nieko nežinojo. Širdies draugas Žygimantas Gečas nieko nesakęs ėmė ir užpildė anketą už ją.

„Aš kažkada galvojau, kad būtų gerai save išbandyti tokioje srityje, pasirodyti kokioje nors laidoje kaip vedėja. Tačiau dabar už mane užpildė anketą Žygimantas. Aš nieko nežinojau, tiesiog paskutinėmis dienomis man pranešė, kad turėsiu čia būti.

Kai Žygis pasakė, kad mane užrašė, iš pradžių galvojau, kad gal ne laikas dar, gal ne savo rogėse būsiu. Bet visgi koks skirtumas – pasižiūrėsiu, kaip viskas vyksta, kažką pati parodysiu. Jei ir nepateksiu, per daug nenuliūsiu.“

A.Adamovič tai nebus pirmasis kartas prieš kameras, tačiau dainininkė sako, kad jaudulio vis tiek yra: „Kartais nueinu į atrankas, tai nebus mano pirmasis pasirodymas. Dažniausiai atrankoje būna tik kamera ir vienas žmogus. O šiandien daugiau žmonių stebės. Žinoma, kad drebu. Aš ir prieš lipdama į sceną vis dar drebu. Čia, manau, yra normalu.“

Paklausta, ar mato stiprių konkurenčių, Anžela juokavo: „Vienai jau batus nuspardžiau, kitos ant rankų konkurentėms mindo.“

O išsiskirti dainininkė turi kuo: „Būsiu šuo, kuris pakelia sau uodegą: esu charizmatiška, bendraujanti, iškalbinga, nuotaikinga, greitai adaptuojuosi prie aplinkos ir šiaip simpatiška, graži.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Į KK2 vedėjos vietą taip pat bando patekti Simona Burbaitė: „Aš nesakyčiau, kad visą gyvenimą turėjau svajonę vesti laidą. Bet pasitaikė puiki proga: televizijoje trūksta naujų veidų, o prodiuseriai yra labai užimti vykdyti tokias atrankas, mokyti žmones, kaip reikia kalbėti, elgtis. Tai pagalvojau, kad atėjo tinkamas momentas ir negaliu praleisti šios progos.“

Simonai yra tekę dalyvauti daugelyje televizijos laidų, tad sako, kad baimintis neturi ko: prieš kameras jaučiasi laisvai, jai patinka, kaip atrodo eteryje.

„Prodiuseris pats sakė, kad neturi jokių favoritų. Tai aš tikrai manau, kad visiškai nesvarbu, iš kur mes, svarbiausia, ką mes darom, kaip save parodysim per 7 minutes“, – kalbėjo Simona.

Kuo išsikirs? „Manau, kad vedėja, visų pirma, yra ne tik tas žmogus, kuris puošia televizijos ekraną, ir kuris yra tiesiog kaip papuošalas, šiuo atveju, prie Tomo. Bet taip pat vedėja turi būti lygiavertė partnerė savo kolegai, turi jį papildyti, išsakyti savo nuomonę. Ji neturi būti šešėlyje, kartais turi ir dominuoti, parodyti, kad yra stipri, charizmatiška, komunikabili asmenybė. Manau, kad tokia esu ir todėl šiandien esu čia“, – Žmonės.lt pasakojo Simona.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Ugnės Skonsmanaitės vietą taip pat labai norėtų užimti Saulenė Chlevickaitė: „Televizija visada mane traukė. Po „Eurovizijos“ sulaukiau komplimentų, kad puikiai moku save reprezentuoti eteryje, todėl, manau, kad tai puikus šansas pabandyti.“

Visgi tai pirmas kartas, kai Saulenei teks prieš kamerą sakyti išmoktą tekstą, tačiau dėl to ji, sako, visiškai nesijaudina.

„Tai mano pirmas kartas, kai dalyvauju atrankoje dėl laidų vedėjos vietos, todėl man labai įdomu. Kai kalbėdavau prieš kameras įvairiuose projektuos, tai lyg ir nepritrūkdavo žodžio kišenėje“, – juokėsi Saulenė.

Dainininkė sako, kad tokiai laidai puikiai tiktų: „Esu artistiškas žmogus, turiu gražų balso tembrą, esu šmaikšti. Šitam formatui, manau, puikiai tikčiau.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Į televizijos infošou KK2 vedėjos vietą pretendavo daugiau nei 500 merginų iš visos Lietuvos. Laidos vedėjos vieta atsilaisvino, kai septynis sezonus LNK televizijos laidoje KK2 dirbusi Ugnė Skonsmanaitė nusprendė kelti sparnus.

Laidą kuriančios „Be tabu ir Ko“ vadovas Saulius Bartkus sakė, kad atrankos metu bus išrinkta 16 merginų. Jos turės galimybę kartu su Tomu Ališausku vesti laidą. Galutinį verdiktą dėl laidos vedėjos priims televizijos žiūrovai.

„Laidos vedėjai bus keliami ne tik aukšti profesiniai reikalavimai, bet ir moralės normos“, – sako S.Bartkus. Anot laidos rengėjų, laidos vedėja turės būti apolitiška, ištikima, jautri ir labai smalsi.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai