KK2 vedėja Justė Žičkutė parodė savo seserį Rasą – panašumas atima žadą

Justė Žičkutė ir Rasa Žičkutė / Laidos stop kadrai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-10-09 12:34
Puikiai žiūrovams pažįstama LNK laidos KK2 vedėja Justė Žičkutė su seserimi Rasa pasiryžo iššūkiams – stačia galva nėrė į suktų klausimų ir smagių užduočių televizijos žaidimą „Protas ir jėga“. Televizijoje pirmąkart kartu pasirodžiusios moterys nustebino – judviejų panašumas tiesiog stulbinantis!

Žmonės.lt Justė atskleidė, kad dėl jos ir sesers panašumo neretai sulaukia klausimo, ar juodvi – ne dvynės, tačiau taip tikrai nėra: tarp seserų ketverių metų amžiaus skirtumas.

Rasa – jaunėlė sesuo, kuriai dabar 23-eji metai, o pačiai Justei – 27-eri.

„Protas ir jėga“ akimirka
„Protas ir jėga“ akimirka

Seserys visai neseniai pirmąkart stojo prieš TV kameras dviese, pasiryžusios sudalyvauti televizijos žaidime.

„Justė yra pramoga, o aš šeimoje atstovauju švietimo sričiai“, – prisipažino Rasa ir užtikrintai sėdo į kėdę šalia laidos vedėjo Rolando Mackevičiaus.

Jos seseriai, KK2 vedėjai Justei Žičkutei, teko išbandyti ne vieną smagią ir intriguojančią Dalios Belickaitės parengtą užduotį. 

„Protas ir jėga“ akimirka
„Protas ir jėga“ akimirka

Nors prie kamerų Justė yra pripratusi ir jaučiasi tikrai laisvai, stovėdama šalia sesers prisipažino: „Šį vakarą aš labai jaudinuosi. Ir už save, ir už sesę. Mes niekada kartu nebuvome televizijoje.“ 

Laidos vedėjas Rolandas Mackevičius išprovokavo Rasą atviriems pokalbiams. Mergina prisipažino, kad nežiūri sesers vedamų laidų: „Tuo metu dažniausiai būnu moksluose“. Justė į tokį sesers pareiškimą sureagavo itin emocionaliai. 

Seserų Žičkučių komanda eteryje susikovė su aktorių duetu Šarūnu Banevičiumi ir Deividu Breive ir šeima iš Vikaviškio – Vilma Tamašauskaite ir Remigijumi  Petrucioniu. 

BTV televizijos žaidimą „Protas ir jėga“ žiūrovai išvys šeštadienio vakarą 19.30 val..

Naujausi straipsniai