Mildai Bartašiūnaitei politikas pasiūlė praleisti vakarą intymioje aplinkoje

Milda Bartašiūnaitė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-04-10 13:39
Skandalingai pradėjusi rinkimų kampaniją Milda Bartašiūnaitė buvo išspirta iš politinės arenos. Kodėl?!

Juk Milda siekė tobulinti švietimo sistemą, skatinti jaunimo verslumą, gerinti Lietuvos mamų socialinę padėtį ir didinti gimstamumą! Ir tik dabar Bartašiūnaitė prabyla apie tikrąsias jos konflikto su partijos viršūnėmis priežastis.  „Aš turiu užantyje bombą, kuri jau padegta. Aš apie ją pranešiau Liberalų sąjūdžiui ir pareikalavau manęs atsiprašyti. Ypač tų asmenų, kurie drabstėsi purvais ir netgi žodžiu iš „š“ raidės“, – laidai KK2 sakė Milda Bartašiūnaitė.

Mildą Bartašiūnaitę įskaudino ne tik Dalios Teišerskytės frazė, jog ji kaip „Š“ buvo iškelta ant šakių. Jaunąją politikę suglumino netikėti partijos vadovų pasiūlymai. Tiksliau vieno iš jų… „Aš turiu didelį kompromatą, kuris yra netgi ministerijų lygmenyje“, – laidos KK2 žurnalistus intrigavo Milda.

KK2 žiniomis, Milda Bartašiūnaitė vieną vakarą iš bendrapartiečio gavo dviprasmišką pasiūlymą – pabendrauti intymioje atmosferoje.

Kas jai išdrįso pateikti tokį pasiūlymą? Tai Milda Bartašiūnaitė atskleis laidoje KK2 jau šįvakar 21 val. per LNK.

Ryžosi stoti prieš sistemą

Paskelbusi turinti skandalingų žinių, M.Bartašiūnaitė portalui Žmonės.lt išdėstė savo poziciją apie purvinus Lietuvos politikų žaidimus:

Lietuvoje įsigalėjusi tradicija vengti asmeninės atsakomybės ir ieškoti „stogo“, privalau stoti prieš „visi už vieną“ sistemą. Dar kartą ir jau atvirai reikalauju viešo bei nuoširdaus atsiprašymo.

„Taip, teko ne kartą girdėti, kad politika – purvinas žaidimas. Dabar jau asmeniškai tai patyriau. Jau praėjo nemažai laiko, bet kuo toliau, tuo labiau suprantu, jog ta nuoskauda ir patirta neteisybė nepraeis. Ne kas kitas, bet Lietuvos liberalų sąjūdis (LLS), o tiksliau konkretūs žmonės turi prisiimti atsakomybę, kad taip negražiai buvo sužaista žmogaus gyvenimu bei reputacija.

Mažų mažiausiai neetiška apie savo atšaukimą iš kandidatų sąrašų sužinoti iš pranešimo spaudai. Tuo labiau kad jis parašytas ne diplomatiškai, o riebiai pagražintas skambiais epitetais.

Tačiau ir tas pranešimas nublanko, kai bendrapartietė D.Teišerskytė, kuri manęs asmeniškai akyse nebuvo mačiusi ar bendravusi,  viešai žiniasklaidoje pareiškė „Mes jas iškėlėm kaip šūdą ant šakių“, „Ji galvoja uodega ir nieko kito be nuogo užpakalio parodyti negali…“ ir t.t.

Kol neprasidėjo viešas, jokio pagrindo neturintis žeminimas, aš nutylėjau vieną, faktiniais įrodymais pagrįstą, skandalingą įvykį. Jį slėpiau vadovaudamasi bendražmogiška etika bei padorumu. Bet dabar suprantu, kad yra žmonių rūšis, kuri net nesistengia suprasti, kaip kai kurie veiksmai ar žodžiai gali žeisti. Su tokiais tenka kalbėtis jų dialektu ar net atskira kompromatų kalba.

Taip, šis kompromatas nukreiptas prieš vieną žmogų, užimantį vieną aukščiausių valdžios postų, bet turint omeny, jog Lietuvoje įsigalėjusi tradicija vengti asmeninės atsakomybės ir ieškoti „stogo“, privalau stoti prieš „visi už vieną“ sistemą.

Dar kartą ir jau atvirai reikalauju viešo bei nuoširdaus atsiprašymo. Jis privalo nuskambėti per visas žiniasklaidos priemones, kuriose prieš tai smagiai tekėjo srutos mano adresu. Priešingu atveju pasakysiu daugiau ir pateiksiu įrodymų, jog ne mane, bet kitą asmenį reiktų „atšaukti“ iš partijos bei iš posto dėl to, kad ne visada galvoja tam skirta kūno dalimi.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai