Kitoks požiūris į kūno kultą: išpuoselėtas formas moteris iškeitė į buvimą savimi

Moters figūra: prieš ir po / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-26 19:30
Kai matome nuotraukas su užrašais „prieš“ ir „po“, dažniausiai tikimės įspūdingo rezultato. Tarkime, numestų kelių dešimčių kilogramų, sustangrinto kūno, išryškintų raumenukų... Tai lyg įkvėpimas ir patiems pasikeisti, žinoma, jeigu toks poreikis yra.

Tačiau tobulų formų Taryn Brumfitt pasauliui atskleidė kitokį požiūrį į savo kūną. Ne kiekviena moteris ryžtųsi priaugti svorio, kai tuo metu būna dailios figūros. Iš tiesų Taryn  troško pagaliau pamilti savo kūną, susitaikyti su juo, džiaugtis tuo, kokia yra, ir pajusti dvasinę pilnatvę.

Todėl nieko keista, kad Facebook’e ir Youtube paskelbti filmukai ir nuotraukos, atskleidžiantys „atvirkštinius“ T. Brumfitt išvaizdos pokyčius, sulaukė didžiulio žmonių dėmesio ir palaikymo. Vienoje nuotraukoje ji užfiksuota dalyvaujanti kultūrizmo varžybose, kitoje – po gimdymo.

Sykį jai toptelėjo mintis: „Kaip aš  išmokysiu mylėti dukrą savo kūną, jeigu pati to nesugebu?“

35-erių Taryn, trijų vaikų mama, anksčiau nekentė savo kūno, todėl ruošėsi riebalų nusiurbimo ir krūtų padidinimo operacijai. Tačiau sykį jai toptelėjo mintis: „Kaip aš  išmokysiu mylėti dukrą savo kūną, jeigu pati to nesugebu?“

T. Brumfitt tikina, kad jos pačios kelias, kol susigyveno su savo kūnu, nebuvo lengvas, bet šiandien ji drąsiai sako, kad tai yra vienas didžiausių malonumų: mylėti savo kūną tokį, koks jis yra, ir pasakoti visuomenei, kad kiekvienas turi savo grožio standartus.

Taryn teigimu, ji ir toliau gyvena sveikai: mankštinasi, bėgioja, valgo subalansuotą maistą, bet greta to, ji dar jaučiasi ir labai laiminga, kad gali visoms moterims padėti pamilti savo kūną ir dirbti savo sukurtame projekte Body Image Movement.

T. Brumfitt piktinasi, kaip tam tikri stereotipai moterims plauna smegenis: „Kovoti su celiulitu, raukšlėmis, mesti svorį ir t. t. Argi moterys neturi daugiau ką veikti?“ – klausia ji.  Iš tikrųjų lieka tik pridėti nuotraukų koregavimo programas ir turime tobulą rezultatą, tačiau dar dažniau tas rezultatas būna tobula fikcija...

Neįtikėtina, kiek daug moterų negali pakęsti savo figūros ir jai skiria pačius nemaloniausius žodžius. Todėl kviečiame jus pažiūrėti  ir įvertinti Taryn sukurtą odę kūnui, kurį siūloma mylėti tokį, koks yra. Įkvepia! 

15min.lt

Naujausi straipsniai