„Kitokių“ lyderė Renata Klimaitytė apie „Naujų pupyčių“ įvaizdį: „Audinys kaip mūsų“

Grupė „Kitokios“ / love2foto.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-31 17:52
Naują, spalvingą įvaizdį pristačiusios „Naujos pupytės“ sulaukė ir pagyrų, ir pastabų: vieni sveikino merginas originaliai atsinaujinus, kiti tikino, kad „pupytėms“ labiau tinka ankstesni, seksualesni kostiumai. O grupės „Kitokios“ narės sako, kad nauji „pupyčių“ drabužiai jau kažkur matyti – jų teigimu, dalis „Naujų pupyčių“ kostiumų pasiūta iš tos pačios medžiagos, kaip ir „Kitokių“.

Naują savo įvaizdį „Kitokios“ – Renata Klimaitytė, Alvyda Chmelevskytė ir Gintarė Mackelaitė – pristatė rugsėjo pabaigoje. Jų sceniniai drabužiai susideda iš dviejų dalių: juodų balerinos tipo sijonėlių ir itin margų, skirtingais raštais dekoruotų glaustinukių. 

Tuo tarpu antradienį savo įvaizdį pristačiusių „Naujų pupyčių“ kostiumai taip pat atrodo įmantriai: ryškūs vienspalviai lateksiniai sijonai, palaidinės ir švarkai, margos tamprės, glaustinukės – „pupytės“ stengėsi atspindėti 90-ųjų stilių. 

„Naujų pupyčių“ stilių kūrė Austėja Jablonskytė, o „Kitokios“ savo įvaizdį susigalvojo pačios. „Jokio stilisto neturėjome. Rūbelius susikūrėme pačios pagal tam tikrus reikalavimus, kurių pagrindinis buvo, kad drabužiai būtų spalvoti. Tada turėjome įgyvendinti japonų dekoratyvinės kosmetikos, skirtos jaunoms merginoms, reklaminę fotosesiją“, – apie savo įvaizdį Žmonės.lt sakė R.Klimaitytė.

Gedimino Žilinsko nuotr.
Gedimino Žilinsko nuotr.

Renata Klimaitytė: jų kostiumai – iš tos pačios medžiagos

Antradienį išvydusi „Naujų pupyčių“ sceninį įvaizdį R.Klimaitytė pradžioje nė nepagalvojo, kad šie jai galėtų kažką priminti. Tik vėliau sumojo įžvelgianti panašumų į savo pačios sceninį kostiumą. Anot jos, medžiaga, kurią „Naujos pupytės“ panaudojo margosioms detalėms kurti, yra visiškai ta pati, iš kurios pasiūtos „Kitokių“ glaustinukės. 

„Sceninių kostiumų idėjos yra skirtingos, panašumo neįžvelgiu. Bet spalvota yra mintis, o medžiaga – ta pati. Nieko tokio, Lietuvos audinių eksportuotojai galėtų pasiūlyti įvairesnių audinių – tiek spalvotų, tiek klasikinių atspalvių... Kai tada rinkomės audinius naujiems drabužiams, kaip ir kaskart susidūrėme su jų deficitu – tenka siųstis, o tai užtrunka“, – Žmonės.lt sakė R.Klimaitytė.

Gedimino Žilinsko nuotr.
Gedimino Žilinsko nuotr.

Ji visiškai įsitikinusi, kad abiejų grupių kostiumams naudota ta pati medžiaga. „Medžiaga yra „vienas prie vieno“. Tik priklauso, nuo kurios pusės ją kerpi... Tai trikotažas. Mūsų kostiumų nugaros tokios pačios. Tie atspalviai „keliauja“ per visą ritinį, tai toks ir panašumas – identiškas trikotažas ir spalvota mintis. O visa kita nepanašu. Ta raštuota medžiagytė nebrangi, visa Lietuva po chalatą iš tokios galėtų pasisiūt. Būtumėm ryškūs ir spalvoti“, – juokauja R.Klimaitytė. 

„Naujas pupytes“ papuošusi Austėja Jablonskytė: žiūrėkime į visumą

Žmonės.lt susisiekus su „Naujų pupyčių“ įvaizdį sukūrusia A.Jablonskyte stilistė tikino nežinanti, kokį įvaizdį rugsėjį pristatė „Kitokios“. Tačiau stilistė abejoja, kad medžiagos – vienodos. 

„Nieko negaliu pasakyti, nes nemačiau jokių tos grupės kostiumų. Tiesiog “Naujos pupytės„ pristatė savo įvaizdį, į kurį, manau, reikėtų žiūrėti bendrai. Tai – sceniniai kostiumai, skirti naujai, 90-ųjų programai pristatyti. Kostiumai sukurti taip, kad atspindėtų tų laikų dvasią. Į viską reikia žiūrėti kaip į bendrą vienetą, o ne ieškoti, kur kas pirko tokią medžiagą ir kas ją užsidėjo. Šiais kostiumais esu labai patenkinta“, – sakė A.Jablonskytė.

Gedimino Žilinsko nuotr.
Gedimino Žilinsko nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai