„Kitokios“ keičia pavadinimą: tapo „Sirenomis“ ir pristato debiutinę dainą

„Sirenos“ / Love To Foto nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkių Renatos Klimaitytės, Alvydos Chmelevskytės ir Gintarės Mackelaitės grupė „Kitokios“ pakeitė pavadinimą. Po ilgą laiką trukusių nesutarimų su taip pat „Kitokiomis“ pasivadinusiomis Indre Burlinskaite ir Greta Lebedeva, trijulė nusprendė galų gale išspręsti konfliktą ir tapo „Sirenomis“.

Kartu su grupės pavadinimu keičiasi ir daugiau aspektų – merginos džiaugiasi nauju įvaizdžiu, taip pat Žmonės.lt skaitytojams pristato ir naują dainą „Sudie“. Apie „Sirenas“, grupės naujoves ir galų gale pasibaigusias intrigas Žmonės.lt papasakojo „Sirenų“ lyderė R.Klimaitytė. 

–    „Kitokios“ tapo „Sirenomis“. Kodėl pasirinkote tokį pavadinimą?

–    Tai daug atspalvių turintis pavadinimas. Vieniem tai mitologija, kitiems garsas, tretiems –animaciniai filmukai. Būta visokių minčių ir pasiūlymų, tačiau vieningai pasilikome prie šio. Pavadinimą pasiūlė pirmąją fotosesiją „Kitokioms“ dariusi fotografė. Tos fotosesijos tema buvo „sirenos“, taip turėjo vadintis ir grupė. Tik prieš ketverius metus pasirinkau „Kitokių“ pavadinimą. 

–    Ar pasikeitęs grupės pavadinimas lėmė daugiau pokyčių?

–    Prie „Sirenų“ debiuto prisidėjo mados namai „Molči“, vizažistė Gintarė Kukanauskaitė, plaukų stilistė Monika Poškutė ir kiti.  Mūsų pajėgos  stipriai pasipildė. Prie naujojo mūsų grupės įvaizdžio dirba ir toliau dirbs labai didelė komanda. Stengsimės daryti tai, ką kažkada, dar pačioje pradžioje, buvome užsibrėžusios sukurti su „Kitokiomis“. Ne tik garsią, bet ir kokybišką grupę. Pokyčių bus ir viską, ką mes atliksime gerai, bus tik mūsų, visur, kur klysime, bus taip pat mūsų. Tiesiog nieko nereikės dalintis. 

„Sirenų“ fotosesija (4 nuotr.)
Love To Foto nuotr.
+1

–    Naujas pavadinimas – bėgimas nuo skandalų ar noras pradėti nuo pradžių?

–    Mūsų grupė „Kitokios“ stipriai skyrėsi nuo dueto „Kitokios“ savo veiklos pobūdžiu. Visiškai nebetikslinga vadintis tuo pačiu vardu. Mes norime atversti naują lapą. Jau kurį laiką nebekreipėme dėmesio ir nebesivėlėme į provokacijas ir skandalus dėl pavadinimo. Tą pavadinimą sugalvojau aš. Grupė buvo įkurta 2010 metais, kai nei Indrės, nei Gretos joje nebuvo. Pabuvusios grupėje metus laiko jos pasisavino ne tik pavadinimą, bet ir man autorinėmis teisėmis perduoto ženkliuko atvaizdą bei patyliukais, dar būdamos grupėje, nubėgo registruoti.

Dirbome savo darbus toliau, tačiau merginoms turbūt nepatiko mūsų koncertų gausa ir tai, jog mes ne internetinė, o reali Lietuvos miestuose ir miesteliuose koncertuojanti grupė. Pries keturis mėnesius merginos su Dariumi Petrikausku priešaky sugalvojo, jog bandys atimti iš mūsų tiesiog mūsų pavadinimą. Tada ir nusprendėme, kad daugiau į tai nebesivelsime. Tegul tai bus mūsų dovana. Yra tokia patarlė – duok kelią...


–    Kaip manote, kaip į pokyčius reaguos užsakovai, grupės gerbėjai?

–    Tikiuosi, gebėjai apsipras, palaikys, o patys užsakovai, ypatingai tie, kurių kiekvieno užsakymų mąstai siekia iki 20-50 koncertų per metus, jau seniai skatino kardinaliai pakeisti pavadinimą. Tai žmonės, ne vieną dešimtį dirbantys pramogų versle. Jų nuomone, ženklas populiarus, tačiau stipriai nebekokybiškas. Mūsų grupė scenoje gali atlikti nuo pusvalandžio iki trijų valandų trunkančią programą. Mes laisvai galime atlikti užsakovui patikusią dainą, kurios nėra mūsų grojaraštyje. Mūsų programą sudaro ne viena ir ne dvi savos kūrybos dainos, turime ir daug koverių. Į koncertus važiuojame su intencija ne pasirodyti, o praleisti gerą laiką su mūsų paklausyti ir su mumis pašokti atvykusiais klausytojais. 


–    Prireiks laiko, kol žmonės apsipras ir įsimins, kad čia ta pati grupė, tik pavadinimas naujas. 

–    Kažkam buvo baisu sugalvoti naują pavadinimą, susikurti naują grupę, o man nebaisu. Turiu galvą ant pečių ir stiprią komandą. Svarbiausia yra komanda. Su tokia komanda niekas nebaisu. Atrodo, atradau savo sielos ramybę, matau didelį potencialą grupės darbuose ir stiprų komandinį ryšį, tai yra svarbiausia. 


–    Kas nors galėtų pagalvoti, kad pasidavėte, kad pripažinote, jog buvote neteisios I.Burlinskaitės ir G.Lebedevos atžvilgiu...

–    Mes laimėjome, paliekame pavadinimą aukštai iškėlusios galvas. Atverčiame naują lapą. Nieko iš niekieno neatėmėme, nevogėme, nebandėme kitų laiptais ir darbais lipti į dangų. 

–    Pristatote naują dainą „Sudie“. Apie ką ji?

–    Apie praeitį ir kaip kartais gera jai ištarti „sudiev“. Be abejo, apie jausmus. Prie šios dainos kūrimo prisidėjo dešimtys žmonių. Tame tarpe ir mes – ne tik balsais, tačiau ir žodžių kūrimu. Taip pat labai garsios užsienio merginų grupės prodiuseris, su kuriuo tęsime bendradarbiavimą.  

„Sirenos“ / Love To Foto nuotr.

 

Skaitykite daugiau