Kitokio teatro premjeroje akį traukė šukuoseną pakeitusi „gelbėtoja“ Gerda Žemaitė

Spektaklio „Pašėlusių moterų išpažintis“ premjera / Naurimo Zavecko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-22 13:14
„Spektaklyje užteko ir gilumo, ir humoro. O pabaiga... Tiesiog neįtikėtina!“ – tokius komentarus buvo galima girdėti po „Kitokio teatro“ premjeros „Pašėlusių moterų išpažintis“.

Kaune, „Renginių oazėje“ rodytą spektaklį stebėjo ir gausus būrys žinomų žmonių, atėjusių pasveikinti ne tik aktorės Eglės Mikulionytės, bet ir po devynerių metų pertraukos į teatro sceną grįžusios, „Auksinio scenos kryžiaus“ savininkės Astos Baukutės.

Tarp svečių buvo galima sutikti Ingridą Kazlauskaitę, Karolį Murauską, Katriną Knizikevičiūtę, Gerdą ir Andrių Žemaičius. Beje, retai renginiuose matoma „gelbėtoja“ Gerda Žemaitė premjeroje parodė naują šukuoseną. Garsi moteris pasikirpo ir pasišviesino plaukus.

Evaldo Makarsko nuotr.
Evaldo Makarsko nuotr.

Premjeroje A. Baukutė įkūnijo vieną iš dviejų jos personažų – itin atsakingai savo darbą vertinančią valytoją. A. Baukutės „Pašėlusių moterų išpažinties“ partnerė, spektakliui keliaujant po Lietuvą, tampa tikrų tikriausia PrimaMarija.

Ričardo Vitkaičio režisuotą spektaklį dar šį mėnesį išvys Kauno, Šilutės ir Šakių publika, o spalį jis aplankys Mažeikius, Radviliškį, Vilnių, Marijampolę, Jurbarką ir Druskininkus.

Spektaklio pristatyme rašoma: „Jos niekada nebuvo draugės. Ir netgi pažįstamos „iš matymo“. Tai, ką mėgsta viena, kita nė iš tolo į tai nežiūrėtų. Ir kas tokias moteris galėtų vienyti? Pasodinti prie bendro stalo ir mėgautis pašėlusiomis istorijomis, audringais barniais ir… dar kai kuo?

Scenos PrimaMarija ruošiasi svarbiausiam savo gyvenimo vaidmeniui. Susikaupimas, neregėti pratimai, užsidegimas ir nerimas… Atsakingą repeticiją nutraukia valytoja, kuriai būtina įsitikinti, kad teatro grindys – švarios ir pastate nieko neliko. Mėginimas užrakinti kūrybos Mekos duris baigiasi stulbinančiai – tokių istorijos vingių bei posūkių nesitikės net akyliausi žiūrovai.

Kai uždanga po spektaklio nusileidžia, pakyla kita. Ir prasideda tikrasis gyvenimas. Toks, į kurį visada norisi žvilgtelėti bent akies krašteliu. Ir tai, ką pamatai, verta kiekvienos akimirkos“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai