Kito žmogaus sužalojimu kaltinamas Mios vyras Nerijus Antanavičius kreipėsi į teismą: „Gailiuosi, atsiprašau“

Nerijus Antanavičius / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-23 09:14
Dainininkės Vilijos Pilibaitytės-Mios vyras Nerijus Antanavičius pasveiko ir penktadienio rytą pasirodė Vilniaus miesto apylinkės teisme. Už kito žmogaus sužalojimą teisiamas vyras anksčiau dusyk iš eilės neatvyko į teismo posėdžius, taigi jo bylą nagrinėti teismas ėmėsi tik iš trečio karto.

N.Antanavičiui baudžiamoji byla iškelta remiantis 138 LR baudžiamojo kodekso straipsniu – jis teisiamas už nesunkų pažįstamo asmens sveikatos sutrikdymą.

Incidentas, lėmęs N.Antanavičiaus nemalonumus teisme, vyko 2015-ųjų liepos 31-ąją Vilniuje. Tąsyk Mios sutuoktinis įsivėlė į muštynes.

Žmonės.lt žiniomis, muštynės vyko švenčiant bernvakarį. Vakarop su pažįstamu asmeniu, nukentėjusiuoju Žygimantu Blažiu, N.Antanavičius atvyko į sostinės Trinapolio gatvę. Kilus konfliktui jis dusyk smogė Ž.Blažiui. Vėliau N.Antanavičius nukentėjusiam smogė dar keliskart, o šis parkritęs susilaužė ranką.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Nevaikščiojo į teismą

Pirmąkart į teismą N.Antanavičius buvo iškviestas prieš savaitę, tačiau jame nepasirodė – parašė teisėjui Ugniui Trumpuliui elektroninį laišką, kad serga, ir atvykti negali. Todėl bylos nagrinėjimas buvo nukeltas ir turėjo vykti antradienį.

Tačiau antradienį N.Antanavičius teisme ir vėl nepasirodė – kaip teisėjui aiškino jo advokatė, N.Antanavičių kamavo ūmus kvėpavimo takų uždegimas. „Jis nurodė, kad yra temperatūra. Blogai jaučiasi, negali kalbėti“, – sakė ji.

Teisėjas į tokį paaiškinimą pažvelgė ironiškai: „O su teismo sekretore kalbėtis telefonu sekėsi puikiai.“

Trečiąkart į teismą pakviestas N.Antanavičius galų gale posėdyje pasirodė, ir byla galiausiai imta nagrinėti.

Susitaikė

Penktadienio rytą teismo posėdyje susitiko kaltinamuoju byloje laikomas N.Antanavičius ir jo advokatė, nukentėjusiuoju laikomas Ž.Blažys ir prokurorė.

Nors anksčiau bylos nagrinėjimas teisme smarkiai strigo, penktadienį procesas ėjosi it per sviestą.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

N.Antanavičius posėdyje pripažino savo kaltę – prisipažino tikrai sužalojęs nukentėjusį Ž.Blažį ir esąs pasiryžęs atlyginti jam padarytą žalą.

Nukentėjęs Ž.Blažys pareiškė susitaikęs su N.Antanavičiumi ir atsiimantis civilinį ieškinį.

Teismui jis sakė, kad N.Antanavičius jau sumokėjo jam dalį neturtinės žalos atlyginimo, pažadėjo sumokėti ir likusią, todėl pretenzijų jį sumušusiam N.Antanavičiui nebeturi. Iš viso N.Antanavičius jam turi sumokėti 1800 eurų.

Po tokio pranešimo teisėjas U.Trumpulis pakvietė posėdžio dalyvius sakyti baigiamąsias kalbas.

„Jis prisipažino, nuoširdžiai gailisi, iš dalies atlygino nukentėjusiam padarytą moralinę žalą. Sunkinančių aplinkybių nenustatyta“, – kalbėjo prokurorė, kuri teisėjo prašė pripažinti N.Antanavičių kaltu, bet atleisti jį nuo baudžiamosios atsakomybės.

„Gailiuosi, atsiprašau ir prašau atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės“, – į teismą kreipėsi pats N.Antanavičius.

Galutinį sprendimą byloje teisėjas U.Trumpulis priims netrukus.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai