„Kito Kampo“ aktoriai siautėjo Stokholme

„Kito Kampo“ aktoriai / „Kito Kampo“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-06 12:19
Pirmadienį vėlai vakare į Lietuvą iš Stokholmo keltu grįžusi „Kito Kampo“ aktorių trupė ilgai šią savaitę nesiilsės, nes jau šį ketvirtadienį prasideda jų finaliniai sezono koncertai Vilniuje ir Kaune.

„Šį savaitgalį leidome Švedijoje, kur lietuvių bendruomenės iniciatyva surengėme improvizuotą trupės spektaklį, o kitą likusį laiką sėmėmės įspūdžių šios savaitės koncertams Lietuvoje“, – savaitgalio įspūdžius pasakoja aktorius Audrius Bružas.

Švedijoje gyvenantys lietuviai „Kito Kampo“ trupę pasitiko ovacijomis pilnoje gerbėjų salėje viename iš Stokholmo teatrų „Studio Lederman“. Tarp spektaklio žiūrovų buvo ir Lietuvos ambasadorius Švedijoje Eitvydas Bajarūnas.

„Kitą dieną po spektaklio buvome pakviesti į ambasadoriaus rezidenciją puodeliui kavos. Esame be galo patenkinti tokiu šiltu lietuvių priėmimu svetur“, – toliau džiūgauja A.Bružas.

„Kito Kampo“ nuotr.
„Kito Kampo“ nuotr.

Jau šį ketvirtadienį „Kito Kampo“ aktorius Kirilas Glušajevas kviečia visus vilniečius pasijuokti juoko ašaromis „Teatro arenoje“, kur kartu su jais pasirodys ir scenos chuliganai „Suicide DJs“: „Mūsų pasirodymas įvyks ketvirtadienį 19 val. prieš pat „Eurovizijos“ pusfinalį – tai bus rekomenduojama juoko dozė prieš pat kitą tautai svarbų įvykį“.

O jau šį penktadienį, gegužės 9 d., aktoriai keliaus į Kauną, kur Girstučio koncertų salėje paskutinį kartą šį sezoną kartu su turo ypatingaisiais svečiais „Suicide DJs“ pasirodys laikinosios sostinės žiūrovams.

„Kito Kampo“ nuotr.
„Kito Kampo“ nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai