„Kito kampo“ aktoriai prieš pasirodymą Londone padaugino angliškos arbatos

„Kito kampo“ aktoriai / Teatro archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-19 10:06
Vienintelio Lietuvoje improvizacijų teatro „Kitas kampas“ aktoriai jau vos nusėdi vietoje ir nervingai kasdien maišo anglišką arbatėlę su pienu, nes kelionė į Londoną jau čia pat.

Nors šis aktorių pasirodymas skirtas lietuviam Londone, bet vyks pagal britišką tradiciją – sekmadienį per penktos valandos arbatėlės laiką.

Daugiausiai kartų iš visos trupės Anglijoje yra viešėjęs aktorius Kirilas Glušajevas. Pasirodo, jis ten yra ir dirbęs, ir studijavęs:

„Londonas – vienas mėgstamiausių miestų, ne kartą teko ten būti. Londone visada būtinai nueinu į Kamdeno rajoną. Labai mėgstu Londono metro – ten sutinki daug stilingų ir spalvingų žmonių. Dar mėgstu naktinį Soho“,  – savo simpatijas britų pasididžiavimui išsako K.Glušajevas.

Teatro archyvo nuotr.
Teatro archyvo nuotr.

„Man irgi labai patinka Londonas, tačiau nesu ten tiek kartų buvęs, kad tą patį veikčiau. Ten per daug yra ką pamatyti, kad kartotumeisi“, – Kirilui draugiškai oponuoja kitas teatro aktorius Audrius Bružas.

Paklausti, ką „Kito kampo“ nariai mano apie Londone gyvenančius lietuvius, visi vienbalsiai sako, kad jie atrodo jiems įdomūs, pasikeitę, laisvesni, pamažu besitransformuojantys į kitokius žmones, dažniausiai į gerąją pusę.

„Be to, Londone gyvenantys lietuviai man yra lietuviai, kurie Angliją pavertė Lietuvos kaimyne“, – savo mintį priduria, kaip visada, subtilaus humoro nestokojantis aktorius Martynas Nedzinskas, pastaruoju metu daug vadinantis ir Oskaro Koršunovo spektakliuose.

„Kitas kampas“ jau kovo 2 d. kino teatre „Genesis cinema“ į Lietuvą vis negrįžtančius Londono lietuvius privers ašaroti juoko ašaromis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai