„Kito kampo“ aktoriai penktąjį gimtadienį švęs su „Suicide DJs“

Suicide DJ's / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-08 12:30
Vienintelis improvizacijos teatras „Kitas Kampas“ šiemet sezono pabaigą ir 5 metus kartu švęs trijų koncertų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje metu. Prie jų šia ypatinga proga vakar sutiko prisijungti kiti scenos ekstremalai – grupė „Suicide DJs“.

„Kodėl „Suicide DJs“? Tai interkaktyvi drąsi muzikinė grupė. Be to, grupės branduolys yra profesionalai – muzikuojantys ir improvizuojantys aktoriai”, – situacijos rimtumą paaiškina „Kito Kampo“ aktorius Audrius Bružas.

Bendrų temų ir būdų kvailiojimams scenoje iškart radę vienos ir kitos mokyklos bei stovyklos aktoriai žada gerą laiką ne tik sau, bet ir kiekvienam atėjusiam:

„Juoktis juoko ašaromis yra be galo sveika. Daktarai galėtų išrašinėti receptus į mūsų spektaklius ir visi būtų kur kas sveikesni“, – nejuokais juokauja A. Bružas.

„Kito Kampo“ sezono uždarymo koncertai su pernai po dviejų metų pertraukos trankiai su juodais kapišonais ant galvos grįžusiais „Suicide DJs“ vyks gegužės 8-11 dienomis.

Bilietų į „Kito Kampo“ sezono pasirodymus nelieka dar gerokai iki spektaklių. Todėl šįkart „5 metų kartu“ proga aktoriai keliasi į didesnes erdves – „Teatro areną“ Vilniuje, „Girstučio“ koncertų salę Kaune ir „Žvejų rūmus“ Klaipėdoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai