„Kiti kambariai“ surengė pirmą savo koncertą Klaipėdoje

Grupės "Kiti kambariai" koncerto Klaipėdoje akimirkos / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-14 11:47
Rugpjūčio 12 dieną Klaipėdos klube Jazzpilis miestiečiai ir uosto svečiai turėjo galimybę vėl klausytis tų, kuriuos kažkada labai mylėjo.

„Klaipėda – ypatingas miestas, čia FOJE buvo mėgiama labiausiai, iš čia buvo mūsų karščiausi fanai. Todėl savo pirmąjį viešą koncertą nusprendėme groti Klaipėdoje,“ – sako grupės muzikinė siela Arnoldas Lukošius.

Klaipėdos koncerte kartu grojo ir džiazo trimitininkas Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas – kartu atliko jausmingiausią koncerto dainą.

Išsiskyrus grupei Foje, jos nariai groti nenustojo: Arnoldas Lukošius, Darius Burokas ir Algis Kriščiūnas sukūrė kelis muzikinius projektus – Vasaris, Pypl, Migloko-Pypl.

Ieškodami savo muzikinės krypties jie išbandė įvairius žanrus, bet 2016 metų vasarą, susitikę su buvusiu Flamingo vokalistu Žilvinu Sebeika grįžo prie stiliaus, kuriuo grojo su Foje.


Ir dabar jie čia – su naujomis dainomis ir nauju pavadinimu Kiti Kambariai.


Ką reiškia Kiti Kambariai? Įsivaizduokite, kad pereinate fojė: prieš jus atsiveria kiti kambariai – dar nepažinti, pilni paslapčių ir atradimų. Štai tuose kambariuose ir esame.


Grupės balsu tapęs Žilvinas Sebeika pritapo iš karto. „Ilgai ieškojome žmogaus, kurio muzikinis skonis, balsas ir, svarbiausia, charakteris atitiktų mūsų įsivaizdavimą. Pirmi keli akordai pagroti su Žilvinu nepaliko abejonių – tai tas trūkstamas elementas. Jo atėjimas į grupę sudėliojo visus taškus ir dabar skambame taip, kaip norėjome.“


Galima sakyti, kad tą akimirką grupė grįžo – su nauju pavadinimu “Kiti Kambariai”, naujomis dainomis ir tuo pačiu melodingu bei romantišku skambesiu, kuriuo išsiskyrė “Foje”.

Muziką kuria visa grupė, tekstus – Algis Kriščiūnas.

„Kodėl dainuojame lietuviškai? Nes mums svarbu, kad klausytojai suprastų kiekvieną žodį: dainos siela yra melodijoje, o esmė – tekste. Kalbame apie svarbius dalykus, todėl norime, kad mus išgirstų.“


Žmonės.lt

Naujausi straipsniai