Kitas Haringtonas neigia išdavęs žmoną

Aktorių Kito Haringtono ir Rose Leslie vestuvių akimirkos / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-25 17:13
Seriale „Sostų karai“ jų meilė baigėsi tragiškai – Džono Snou mylimoji Igritė žuvo. Tačiau realybėje šiandien meilė triumfuoja: serialo aktoriai Kitas Haringtonas ir Rose Leslie susituokė vasarą, o jų santykius gadinusius gandus apie Kito neištikimybę – aktorius viešai paneigė.

Neseniai Kitas Haringtonas tikino, kad visi gandai, neva jis apgaudinėjo Rose su rusų modeliu Liuksenburge – šmeižtas.

„Tai yra absoliutus melas“ – portalui „People“ sakė Kito Haringtono atstovas spaudai.

„Sostų karų“ aktorius nepavydėtinoje situacijoje atsidūrė tuomet, kai rusų manekenė Olga Vlaslova apkaltino jį neištikimybe žmonai, tuomet dar sužadėtinei Rose Leslie. Olga pasidalijo nuotrauka, kur pasak jos – Kitas užfiksuotas be drabužių ir tikino su juo Liuksemburge praleidusi ne vieną aistringą naktį.

Kitas bet kokius kaltinimus atmentė, tikindamas, kad vyras nuotraukoje – ne jis, o pats niekada nesilankė Liuksenburge.

Rose ir Kitas vestuves atšoko Škotijoje, Aberdynšyro srityje esančioje pilyje Ward Hill. Ši pilis – sena Rose Leslie šeimos nuosavybė. Aberdynšyras – aktorės gimtinė.

Vestuvių detalės nebuvo viešinamos. Žinoma tik, kad įWard Hill pilį pakviesta apie 200 svečių. Kvietimai buvo sukurti „Sostų karų“ stilistika – vokai užklijuoti pašto ženklais, ant kurių pavaizduotas Kito Haringtono herojus Džonas Snou.

Garsioji serialo pora nustebino ir sužadėtuvėmis. Šiuolaikiniame pasaulyje socialiniai tinklai, rodos, valdo viską. Tiek pasaulinio garso įžymybės, tiek paprasti žmonės savo gyvenimo akimirkas publikuoja internete ir taip leidžia savo draugams, artimiesiems bei gerbėjams greitai ir lengvai sužinoti visas naujienas. tačiau Kitas ir Rose apie sužadėtuves paskelbė „The Times“ laikraščio skiltyje „Artėjančios santuokos“.

Naujausi straipsniai