Kitas Haringtonas ir Rose Leslie džiaugiasi seriale įamžinta meile: „Mūsų vaikai galės pamatyti, kaip susipažinome“

Aktorių Kito Haringtono ir Rose Leslie vestuvių akimirkos / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-12 08:45
Kultinio amerikiečių serialo „Sostų karų“ žvaigždžių Kito Harringtono ir Rose Leslie meilės istorija – verta knygos viršelio. Seriale mylimuosius įkūniję aktoriai vienas kitą pamilo ir realiame gyvenime, o birželį jų meilės istoriją vainikavo vestuvės.
Filmuodamas paskutinį populiaraus serialo sezoną K. Harringtonas prakalbo apie norą susilaukti vaikų. Leidiniui „GQ Australia“ aktorius prasitarė, kad su žmona Rose jau svajoja apie vaikus. Aktorius džiaugiasi, kad jų vaikai žiūrėdami „Sostų karus“ turės galimybę pamatyti jo ir mylimosios meilės istoriją. „Aš nenumanau, ar mes turėsime vaikų, tačiau jeigu taip atsitiktų – jie žinotų kaip mes susipažinome. Jie matytų visą jų tėvų meilės istoriją. Man ši mintis yra tiesiog nuostabi. Serialui esu dėkingas už daugelį dalykų, bet labiausiai – už supažindinimą su ja (Rose Leslie – red.)“, – kalbėjo jis
Kitas Haringtonas ir Rose Leslie seriale "Sostų karai" / Vida Press nuotr.
Kitas Haringtonas ir Rose Leslie seriale "Sostų karai" / Vida Press nuotr.

Pora susipažino būtent „Sostų karų“ filmavimo aikštelėje prieš šešerius metus.

Garsioji serialo pora nustebino ir sužadėtuvėmis. Šiuolaikiniame pasaulyje socialiniai tinklai, rodos, valdo viską. Tiek pasaulinio garso įžymybės, tiek paprasti žmonės savo gyvenimo akimirkas publikuoja internete ir taip leidžia savo draugams, artimiesiems bei gerbėjams greitai ir lengvai sužinoti visas naujienas, tačiau Kitas ir Rose apie sužadėtuves paskelbė „The Times“ laikraščio skiltyje „Artėjančios santuokos“. Poros meilės istoriją vainikavo birželį įvykusios vestuvėse. Jose dalyvavo ir visa „Sostų karų“ komanda. 

Naujausi straipsniai