Kitais metais tekėsianti Miley Cyrus planuoja net tris vedybų ceremonijas

Liamas Hemsworthas ir Miley Cyrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-11-17 10:30
Dainininkė ir aktorė Miley Cyrus (19), kuri yra susižadėjusi su australų aktoriumi Liamu Hemsworthu (22), planuoja įspūdingas vestuvės. Mergina nori surengti net tris vedybų ceremonijas. Pora, kuri susitikinėja jau trejus metus, apie sužadėtuves paskelbė birželio mėnesį.

Amžinuosius meilės įžadus Miley nori duoti kartu su savo ir būsimo vyro artimiausiais bei draugais, todėl vestuvių ceremonijos vyks Los Andžele, Tenesyje ir Melbure, Australijoje. Iš šio miesto yra kilęs „Bado žaidynėse“ vaidinęs jos mylimasis, rašo Dailymail.co.uk.

Šaltinių teigimu, M.Cyrus konsultuojasi su dizaineriais, kurie kurs jai tris skirtingas vestuvines sukneles, kurios pabrėš jos liekną figūrą. Kitais metais vyksiančioms vestuvėms pora, spėjama, ketina išleisti apie 1 mln. JAV dolerių (2,6 mln. litų).

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Garsios aktorės ir dainininkės tėtis Billy Ray Cyrusas netveria džiaugsmu dėl savo dukters laimės. „Vieną dalyką aš tikrai žinau – ji dabar labai laiminga ir tai yra fantastiška. Man labai patinka Liamas. Jis taip pat puikus aktorius“, – teigia Miley tėtis.

Tačiau B.R.Cyrusas ne vienintelis, kuris kalba apie būsimas jungtuves. Muzikos žvaigždė Nickas Jonas patvirtino kalbas, kad naujausia jo daina „Wedding Bells“ yra apie jo buvusią merginą Miley. Tačiau prieš jam tai patvirtinant, pati būsimoji nuotaka pareiškė, kad ši jos buvusios vaikino daina – apie ją.

„Nežinau, kas kitas ruošiasi vestuvėms, todėl, manau, tai pakankamai akivaizdu“, – Ryano Seacresto radijo laidoje prisipažino M.Cyrus, bet pabrėžė, kad iš to kelti dramos neketina.

Nicko Jono daina „Wedding Bells“:

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai