Kitą savaitę Vilniuje viešės „Marvel“ komiksų kūrėjas Marco Castiello

Marco Castiello darbai / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-24 18:46
Komiksai – ypatinga populiariosios kultūros renginio „Comic Con Baltics“ dalis. Į renginį atvykę žmonės ne tik galės susipažinti su komiksų kultūra, bet ir pabendrauti su jų autoriais. Vienas svečių – italas Marco Castiello, dirbęs su didžiausiomis komiksų leidybos kompanijomis ir piešęs visiems puikiai žinomus veikėjus.

Marco Castiello savo karjerą pradėjo piešdamas komiksus „Marvel“. Šį darbą autorius gavo laimėjęs tarptautinį jaunųjų talentų konkursą, kurį buvo paskelbusi pati komiksų kompanija. Puikiai prasidėjusi karjera tuo nesibaigė. Autorius ir toliau tobulėjo, o per keletą metų gavo pasiūlymą piešti ir gerai žinomus „DC“ komiksus. Jo komiksų iliustravimo sąrašą galima pildyti didžiausiais komiksų leidybos vardais – „Dark Horse“, „Top Cow“, „Aspen Comics“ ir kitus.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Per savo karjerą M. Castiello yra iliustravęs aibę komiksų ir savo rankomis yra piešęs Betmeno, Supermeno, Žmogaus voro nuotykius, taip pat „Žvaigždžių karų“ ir kompiuterinio žaidimo „Halo“ istorijas. Pastaruoju metu autorius dirbo su Vokietijos komiksų kompanija „Cross Cult“ ir kartu su kitais autoriais išleido šešių grafinių novelių istoriją „Perry Rhodan“. Autoriaus klientų sąraše yra kompanijos „Volta Creations“ ir „Naughty Dog“, bei studijos „Sony“ projektai „Uncharted 2“ ir „The Eye of Indra“.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Marco yra ne tik komiksų autorius. Kartu su keliais kolegomis Italijoje jis įkūrė savo kūrybinę kompaniją „Primal Shape“. Joje vykdomi post-produkcijos darbai ir kuriamos animacijos filmams, reklamoms, televizijos serialams ir eksperimentiniams medijų projektams. Kaip vienas iš kompanijos pavyzdžių – kurta animacija žaidimui „Talking Tom“, „Talking Angela“ ir kitiems projektams.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Marco Castiello renginyje „Comic Con Baltics“ atstovaus klasikinių komiksų kūrėjus. Kartu su juo renginyje pasirodys ir kita komiksų pasaulio atstovė, dirbanti su internetiniais komiksais – Sarah Andersen (Sarah‘s Scribbles) iš Niujorko. Gruodžio 2-3 dienomis ne tik bus galima pabendrauti su komiksų autoriais, bet ir patiems juos įsigyti. Daugiau informacijos apie renginį – www.ccbaltics.com. Bilietai brangsta jau lapkričio 25 dieną, tad suskubkite įsigyti bilietus www.tiketa.lt.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai