Kita medalio pusė: „Sekso ir miesto“ žvaigždei Kim Cattrall serialo sėkmė kainavo santuoką

Kim Cattrall, Cynthia Nixon, Kristin Davis ir Sarah Jessica Parker filme „Seksas ir miestas“ / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-18 13:00
Kultinio serialo „Seksas ir miestas“ žvaigždė Kim Cattrall (60 m.) pripažino: jos vaidinta herojė Samanta pelnė jai pasaulinę šlovę, tačiau darbas šiame beprotiškai populiariame seriale privedė ją prie skyrybų su vyru Marku Levinsonu (69 m.).

Aktorė portalui News.com.au sakė, kad filmuodamasi seriale tiek daug dirbo, jog praktiškai nebūdavo namuose. Toks įtemptas darbo grafikas sugriovė jos trečią santuoką.

„Man tai kainavo santuoką, nes manęs niekada nebūdavo namuose, – sakė aktorė. – Aš niekada nebuvau šalia ir mano vyras pasijuto vienišas bei konkuruojantis su (mano) darbu – tai buvo labai sudėtinga, labai sunku.“​

Kim Cattrall su garso inžinieriumi Marku Levinsonu buvo susituokusi šešerius metus. Taip sutapo, kad jų santuoka truko lygiai tiek pat, kiek buvo rodomas ir „Seksas ir miestas“: abu prasidėjo 1998, ir baigėsi 2004 metais.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Aktorę Kim Cattrall daug kas tapatina su šešiuose „Sekso ir miesto“ sezonuose bei dviejuose filmuose vaidinta jos heroje – įžūlia ir savimi pasitikinčia Samanta, drąsiai neriančia į intymius nuotykius. Aktorė neslepia, kad toks klaidingas įsivaizdavimas ir nesugebėjimas atskirti išgalvoto personažo nuo realybės jai trukdo užmegzti naujus santykius. Kim Cattrall sako, kad vyrai jos bijo manydami, jog ji – tokia kaip Samanta.

„Tai labai dvejopa situacija: kartais tai – puikus komplimentas, bet tuo pačiu aš nė kiek nepanaši į tą personažą, – yra sakiusi aktorė. – Kartais tai gali stoti skersai kelio, ypač jei bandai su kuo nors susitikinėti.“

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai