Kirpimo meistrė Egidija Šatikienė pristato įvaizdžio naujienas stilingiems vyrams

Egidijos Šatikienės šukuosenos vyrams / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-05 12:38
Netrukus gimtadienį švęsianti vaikų ir vyrų kirpimo studija „Cut Cut“ šventei ruošiasi ypatingai. „Šį kartą nusprendžiau dėmesį skirti vyrams. Specialiai jiems skirta naujoji mūsų studijos fotosesija, kurioje demonstruojami vyriški įvaizdžiai“, – sako ilgametę patirtį turinti „Cut Cut“ kirpimo studijos savininkė Egidija Šatikienė.

Meistrė tikina norėjusi parodyti, kad kiekvienas kirpimas gali turėti kelis sušukavimo variantus. „Mūsų vyrai dažnai bijo eksperimentuoti, tačiau aš norėjau parodyti, kad pasitelkus tinkamas plaukų priežiūros priemones kiekvieną kirpimą galima suformuoti kitaip ir taip sukurti naują įvaizdį“, – apie fotosesijos idėją pasakojo Egidija Šatikienė.

Kirpimo meistrė fotosesijai rinkosi skirtingų tipažų vyrus. „Norėjosi ir solidaus barzdočio (kas šiuo metu ypatingai madinga), ir valiūkiško garbaniaus, kuris, jam ištiesinus garbanas, tapo tarsi visai kitu vyru. Norėjosi ir klasikinių kirpimų, paįvairintų griežtais kirpčiais, kuriuos sušukavus į šoną išgaunamas klasikinis įvaizdis. Taip pat fotosesijoje demonstruojamas ir ypatingai madingas trumpų plaukų sportinis kirpimas“, – sezono madingiausius įvaizdžius pristatė meistrė.

Vaikų ir vyrų kirpimo studijos savininkė lietuvaičius ragina nebijoti eksperimentuoti, tačiau tuo pačiu ir pasitarti su savo kirpėju. „Visų pirma reikėtų rinktis tokį kirpimą, kuris derėtų prie vyro įvaizdžio, charakterio ir gyvenimo būdo bei veido. Ir tik tada atkreipti dėmesį į tai, kas tuo metu yra populiaru ir madinga“, – pataria Egidija Šatikienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai