Kipre vaizdo klipą filmuojantis Ironvytas nusivylė vietinių neatsakingumu

Ironvytas Kipre filmavo klipą / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-23 11:41
Atlikėjas Ironvytas žiemišką šalies orą trumpam iškeitė į kaitrią Kipro saulę. Tačiau nuo darbų neatitrūko – į kelionę leidosi vedinas svarbios užduoties. Atlikėjas jau netrukus žada pristatyti vienos romantiškiausių savo antrojo albumo dainų „Sorry bye“ vaizdo klipą.

„Jau sunku ir suskaičiuoti, kiek klipų išleidau. Kaskart pradėdamas mąstyti apie naujus vaizdo klipus suku galvą, ką čia naujo išrasti, kaip nesikartoti. Norisi originalumo. Teko išmėginti nemažai vietų, tad vietų filmavimams Lietuvoje liko ne tiek ir daug. O ir klimatas čia nenuspėjamas. Tad planuoti filmavimus gana sudėtinga“, – tvirtina atlikėjas.

Kadangi kūrinys „Sorry bye“ spinduliuoja romantika, ramybe, ir vaizdo klipas bus ne rėksmingas, o šiltas. „Jau ne kartą esu buvęs Kipre, todėl labai greitai supratau, kur noriu įgyvendinti visas klipo idėjas“, – atskleidžia Ironvytas.

Nors tvirtina, kad scenarijus – intriguojantis, jį kūrybinė komanda kol kas laiko paslaptyje. Siužeto vizualizaciją atlikėjas vėl patikėjo prodiuseriui ir operatoriui Vyliui Blauzdavičiui.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Su Vyliumi esame sukūrę ne vieną projektą. Sakoma, „nelaimėje – draugą pažinsi“, o mums keliauti jau yra tekę. Kartu įgyvendinome sporto projektą, kurio metu teko keliauti per Europą. Viskas ėjosi sklandžiai“, – prisimena reperis.

Nors kompanija artima sielai, su sunkumais vyrams visgi susidurti teko. Kūrėjai nusivylė kipriečių neatsakingumu. „Visi „padės“, „atveš“ ir „bus už penkiolikos minučių“. Galiausiai tenka suktis patiems. Supratome, kad vietinių „tuoj“ reiškia „rytoj“. Mane erzina nekonkretumas. Aš įpratęs nepalikti neišspręstų reikalų rytdienai. Ką suplanuoju, turiu įgyvendinti bet kokia kaina. Taigi, ir kelionėje teko ne kartą „verstis per galvą“, tačiau atlikome viską, ką suplanavę“, – džiūgauja vasario mėnesį dainos „Sorry bye“ vaizdo klipą pristatysiantis Ironvytas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai