Kino žvaigždė Uma Thurman atskleidė savo gražių pečių paslaptį

Uma Thurman filme „Tobuli aferistai“ / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-21 12:59
Aktorė Uma Thurman greitai artėja penkiasdešimtmečio link ir vis dėlto, sprendžiant iš naujausio aktorės filmo „Tobuli aferistai“ (orig. „The Con Is On“) nuotraukų spaudai, Holivudo žvaigždė tikrai neketina atsipalaiduoti sporto salėje ar keisti savo fitneso režimą.

48 metų aktorė ir trijų vaikų mama lanko pilatesą, jogą ir užsiima snieglenčių sportu. Ji taip pat mėgsta jodinėti žirgais, nors ir prieš dvejus metus patyrė rimtą traumą krisdama nuo arklio. Ruošdamasi vaidmeniui 2003 m. filme „Nužudyti Bilą“, U. Thurman susipažino su Wushu, šiuolaikiniu kovos menu, orientuotu į greitį, jėgą ir lankstumą.

Aktorės teigimu, gražią figūrą jai padeda išlaikyti keli paprasti pratimai, pavyzdžiui, priekinis svarmens pakėlimas įdarbinantis pečių raumenis.

„Atsistokite stačiai, kad kojos būtų pečių plotyje. Laikykite svarmenį arba vandens buteliuką abiem rankomis ir leiskite jam nusileisti tarp kojų. Švelniai sulenkite savo kelius ir pakelkite svarmenį virš savęs, išlaikydami ištiestas rankas. Sustabdykite viršuje ir nuleiskite žemyn. Pakartokite 8-10 kartų ir atlikite bent tris setus.“ – tarsi tikra sporto klubo trenerė pataria aktorė.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Uma Thurman yra, žinoma, tikra kino mega-žvaigždė, išgarsėjusi dėl savo vaidmens režisieriaus Quentin Tarantino filmuose „Nužudyti Bilą“, per savo ilgą karjerą Holivude ji taip pat vaidino filme „Betmenas ir Robinas“, televizijos seriale „Keršytojai“ bei mokslinės fantastikos trileryje „Gataka“. Pastaruoju metu aktorė daugiau laiko skiria šeimai, todėl rečiau pasirodo didžiajame kino ekrane.

Naujausiame savo filme, aktorė U. Thurman vaidina priklausomą nuo azartinių lošimų aferistę vardu Harieta, kuri kartu su savo vyru Piteriu (akt. Tim Roth) visiškai prasilošia ir įlenda į skolas žiauriai nusikaltėlei Irinai (akt. Maggie Q).

Pasprukę iš Didžiosios Britanijos į Los Andželą, sutuoktiniai ima sukti galvą, kaip prasimanyti pinigų. Lengviausiai atrodo buvusios Piterio žmonos Džekės (akt. Alice Eve) – nestabilios, isteriškos ir turtingos įžymybės – apiplėšimas. Konkrečiai – visuomet nešiojamo žiedo su milžiniško dydžio brangakmeniu vagystė. Sutuoktiniai privalo suktis greitai kol jų nesumedžiojo persiutusi Irina.

Aukščiausios klasės kino žvaigždžių perpildytoje nuotykių komedijoje taip pat vaidina aktoriai Crispin Glover („Atgal į ateitį“), Stephen Fry („V – tai vendeta“) bei Sofia Vergara („Moderni šeima“).

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai