Kino žvaigždė Danielis Radcliffe'as prisipažino Harį Poterį vaidinęs būdamas girtas

Filmas „Haris Poteris ir Mirties relikvijos“ / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-02-04 17:05
Didžiosios Britanijos kino aktorius Danielis Radcliffe'as atskleidė, kad vaidindamas kino sagoje „Haris Poteris“ („Harry Potter“), kai kuriose svarbiausiose scenose filmavosi būdamas apsvaigęs nuo alkoholio.

Dabar tapęs blaivininku, jaunasis aktorius yra pripažinęs, jog paauglystėje kovojo su priklausomybe nuo alkoholio, o dabar atskleidė, kad jis ir vaidindavo būdamas girtas.

D.Radcliffe'as pasakojo Britanijoje leidžiamam žurnalui „Heat“: „Man labai greitai išsivysto priklausomybė. Tai buvo problema. Žmonės, turintys problemų, panašių į maniškes, labai gabūs jas slėpti. Buvo blogai. Nenoriu leistis į detales, tačiau gerdavau daug ir kasdien – tai yra, kiekvieną vakarą.“

„Galiu sąžiningai pasakyti, kad niekada negerdavau darbe, kai kūrėme „Harį Poterį“, tačiau į darbą eidavau tebebūdamas girtas...  Galiu nurodyti daugelį scenų, kuriose buvau tiesiog atsijungęs. Visai kaip negyvas.“

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai