Kino teatruose – lietuviškas atsakas Holivudo „Pagirių...“ komedijų serijai

Audrius Bružas / STOP kadras iš kino filmo „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-29 10:51
Šiandien, vos porai dienų likus iki Naujųjų metų, kino teatruose startuoja nauja lietuviška komedija „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“. Joje netrūksta linksmų situacijų, į kurias nuveda nesaikingas linksminimasis – jau mačiusių teigimu, tai lietuviškas atsakas populiarioms JAV komedijoms „Pagirios Las Vegase“, „Pagirios Tailande“ ir „Pagirios 3: velniai žino kur”.

Į kino ekranus sugrįžta populiari ketveriukė, matyta komedijoje „Tarp mūsų, berniukų...“: aktoriai Audrius Bružas, Leonardas Pobedonoscevas, Kirilas Glušajevas ir Mantas Vaitiekūnas. Kaip pasikeitė berniukų gyvenimas per tuos dvejus metus?

Įvaizdį pakeitęs ir įspūdingus raumenis, taip pat barzdą ir ūsus užsiauginęs Tomas (akt. A. Bružas) rengia įkvepiančius seminarus ir lepinasi išskirtiniu moterų dėmesiu. Gediminas (akt. L. Pobedonoscevas) sėkmingai vedė ir išvažiavo į Balį. Kitiems einasi ne taip gerai. Linas (akt. K. Glušajevas) dar labiau prispaustas po Kristinos (akt. Ineta Stasiulytė) padu, o Vytautui (akt. M. Vaitiekūnas) – tikra vidurio amžiaus krizė: žmona paliko, o jam visiškai „rauna stogą“. Ir vieną dieną visi gauna pakvietimus į klasės susitikimą – ilgai laukta proga draugams vėl susibėgti ir leistis į vyrišką kelionę keturiese! Na, bet berniukai ir lieka berniukai, pakeliui jų laukia neeiliniai nuotykiai: vizitas į vaisingumo kliniką, naujos pažintys naktiniame klube, vyriškumo išbandymai vietinės reikšmės vakarėlyje, sporto klube ir gatvėje.

Komedijos „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!” režisierius Kęstutis Gudavičius, sukūręs ir „Tarp mūsų, berniukų...“, scenarijaus pagrindu šįkart pasirinko vieną iš sėkmingiausių pastarųjų metų skandinavų komedijų, kurios autoriai – danai Claudia Boderke ir Larsas Meringas. „Naujame filme berniukai labiau subrendę ir tuo pačiu – labiau linkę rizikuoti, kai „nutrūksta nuo grandinės“ – išvysite daugiau kuriozinių situacijų naktiniame klube, šašlykų kepimą viešbučio balkone, raudonuoti verčiančias vyriškumo lenktynes ir dar dar daugiau“, - žada režisierius, šįkart sulaukęs griežtesnio filmo reitingo įvertinimo N-16 (ankstesnė komedija buvo N-13).

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Tačiau, pasak filmo kūrėjų, „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!” tęsia geriausias pirmojo filmo tradicijas. Žiūrovų lauks ne tik charizmatiškų komikų ketveriukė ir iš koto verčiančios jų įžvalgos apie moteris, bet ir daug naujų detalių, padėsiančių geriau pažinti personažus. Kiekvienas filmo veikėjas leis vyrams pažvelgti į save iš šalies ir pasijuokti iš daugybės pažįstamų savybių, o moterys gaus puikią progą geriau suprasti, kuo užsiima vyrai, kai jų nestebi silpnoji lytis.

„Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!” – jau kinuose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai