Kino teatro „Pasaka“ šventėje – žinomi žmonės, gražiausi linkėjimai ir naujo sezono pristatymas

Žmonės.lt fotomontažas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-17 19:18
Rugsėjo 17 d. kviestiniai svečiai lankėsi kino teatro PASAKA 8-erių metų gimtadienio šventėje.

Gimtadienio dieną apsilankiusieji kino gurmanai galėjo leistis į ekskursiją po kino teatro aparatinės užkulisius, iš kur galima stebėti, kaip kinas atsiranda ekrane, o trumpa linksmosios kino istorijos vaizdo paskaita, supažindino su svarbiausiais kino istorijos etapais, kūrėjais ir filmų ištraukomis.

Kviestiniams svečiams šiandiena buvo parodytas kino filmas „Gobšius!“.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Šventėje apsilankė ir žinomi šalies žmonės: atvyko verslininkas Žilvinas Grigaitis, aktorius Vytenis Pauliukaitis, žurnalistė ir TV laidų vedėja Aistė Stonytė-Budzinauskienė su vyru Dariumi, „Kino pavasario“ direktorė Vida Ramaškienė ir kiti.

Žiūrovų šiais metais laukia daugybė simpatijas jau spėjusių užkariauti filmų ir karščiausios rudens premjeros.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Prancūziško kino gerbėjų laukia poetiškai apie netektį ir gyvybės dovaną pasakojantis filmas „Dovanoju širdį“ (Réparer les vivants, 2016) ir gyvenimo džiaugsmą grąžinanti komedija „Beatričės bučinys“ (Sage femme, 2017). Skirtingas meilės puses pristatys romantinė komedija „Madam“ (Madame, 2017) ir Ingeborgą Dapkūnaitę bei Džoną Malkovičių vėl suvedęs filmas „Apie meilę. Tik suaugusiems“ (Pro lyubov. Tolko dlya vzroslykh, 2017). Brolių Ben ir Joshua Safdie trileris „Geras laikas“ (Good Time, 2017) pakvies į veiksmo ir įtampos kupiną naktinę odisėją po Niujorką.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai