Naujo filmo premjeroje apsilankiusi I. Stonkuvienė: „Visuomet vienaip ar kitaip esu įtraukta į vyro karjerą“

Mantas Stonkus su žmona Indre / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-29 22:02
Paskutinio sausio pirmadienio vakarą Lietuvos įžymybės rinkosi į Vilniaus kino teatrą „Forum Cinemas Vingis“. Čia vykusios išskirtinės filmo „Aš žvaigždė“ premjeros metu juos pasitiko į komedijos pagrindinį herojų įsikūnijęs, jį filme vaidinantis komikas Mantas Stonkus.

Kartu su M. Stonkumi fotografams pozavo ir praeitą penktadienį M.A.M.A. apdovanojimuose geriausia metų atlikėja pripažinta Monika Pundziūtė-Monique. Filme ji taip pat mėgaujasi šlove – jos ir M. Stonkaus personažai komedijoje sudaro kultinę Lietuvos grupę „Capital M“, užkariavusią visas topų viršūnes.

Roberto Kuliūno režisuotoje komedijoje galiausiai Mantas populiarumo nusprendžia siekti vienas pats. Čia ir prasideda didieji nuotykiai.

Palaikyti vyro ir įvertinti kino juostos šį vakarą į premjerą atvyko ir TV laidų vedėja Indrė Stonkuvienė.

Moteris, paklausta apie mėgiamiausią kino juostos žanrą, portalui Žmonės.lt pasakojo, kad jų šeima, skirtingai nei daugeliui gerbėjų atrodo, ne visuomet iš visko gyvenime juokiasi susiėmusi už pilvų. Priešingai – dažnai jie klausosi jausmingų dainų ir pasižiūri vieną kitą rimtesnį filmą.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Mėgstu įvairovę, negaliu pakęsti monotonijos. Tiek gyvenime, tiek bet kokioje srityje. Man patinka viską keisti. Dažniausiai žmonės galvoja, kad su Mantu esame be galo linksmi. Neapsigaukite. Dažnai klausomės ir lyriškų, jausmingų dainų. Lygiai taip pat su filmais. O humoras – vienas sudėtingiausių dalykų. Prajuokinti Lietuvą – sunku“, – atviravo Indrė.

Šiandien I. Stonkuvienė tikėjosi tik puikiausios žiūrovų reakcijos ir prisiminė vieną kitą įdomią detalę iš netolimos praeities, kada buvo filmuojama juosta.

Niujorke, kur Mantas Stonkus įsiamžino kelioms filmo scenoms, Indrė lankėsi kartu su juo.

„Kelionėje ar ne kelionėje... Visuomet vienaip ar kitaip esu įtraukta į vyro karjerą“, – šypsojosi Indrė.

Kino ekranus pasieksiančios versijos dar nemačiusi moteris per visą komedijos filmavimo laiką stengėsi Mantui Stonkui padėti savaip... Kaip?

„Per tiek laiko, kiek su Mantu esamame kartu, supratau, kad didžiausia pagalba – nesikišti.“

Manto žmona atvira –šaltibarščių vonia, kurioje vienoje iš filmo scenų guli Mantas Stonkus, jai atrodė vienas įnoringiausių užmojų. Šiek tiek pavarčiusi filmo „Aš Žvaigždė“ scenarijų moteris ne kartą aiktelėjo ir nuostabos. I. Stonkuvienė iš pradžių rimtai abejojo, ar sceną nufilmuoti ir įgyvendinti šaltibarščių vonios idėją pavyks.

„Dažnai svajonės ir realybė skiriasi. Bet pavyko puikiai. Beje, jei būčiau Lietuvos muzikos scenoje – kreipčiausi į filmo režisierių. Mantas, kuris yra ne profesionalus atlikėjas, šiuo metu turi geriausius vaizdo klipus“, – kalbėjo į filmo „Aš Žvaigždė premjerą“ atvykusi moteris.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai