„Kino po žvaigždėmis“ uždaryme – didžiulis būrys filmų mylėtojų

„Kino po žvaigždėmis“ uždarymas / Irmanto Gelūno / „Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-06 22:32
Penktadienio vakarą baigėsi festivalio „Kinas po žvaigždėmis“ sezonas. Jį uždarė Richard Linklater premjera „Kur tu pradingai, Bernadeta?“. Filmą susirinkusiems žiūrovams Valdovų rūmuose pristatė projekto „Nebegėda“ sumanytoja, aktorė ir laidų vedėja Beata Tiškevič.

„Džiaugiamės, kad kokybiška ir su didele meile atrinkta programa palietė daugelio širdis. Sėkmingas kokybiškiausių kino po atviru dangumi sezonas pasižymi itin plačiu spektru: nuo išskirtinių garsiausiuose kino festivaliuose apdovanotų dokumentikų iki lankomumo rekordus visame pasaulyje sumušusių komedijų ar naujų filmų. Didžiuojamės, kad dešimtąjį „Kino po žvaigždėmis“ užbaigsime įspūdingo filmo premjera“, – teigė festivalio vadovė Andrė Balžekienė.

„Kino po žvaigždėmis“ uždarymas / Irmanto Gelūno / „Žmonės Foto“ nuotr.
„Kino po žvaigždėmis“ uždarymas / Irmanto Gelūno / „Žmonės Foto“ nuotr.

Pasaulinio garso Maria Sample bestseleriu paremtas filmas „Kur tu pradingai, Bernadeta?“ pasakoja apie architektę Bernadetą Fox, kurią vaidina ikoniškoji Cate Blanchett. Žavinga moteris, regis, turi viską: jaukius namus, nuostabią dukterį ir mylintį vyrą. Deja, už gražaus ir užglaistyto fasado slypi gilesnė istorija – dėl šeimos paaukojusi architektės karjerą, ji jaučiasi dreifuojanti. Planuojant šeimos išvyką į Antarktidą, Bernadeta netikėtai pradingsta be pėdsakų – moteris leidžiasi į savęs pačios paieškas, tikėdamasi atrasti laimę ir gyvenimo kelią. 

„Oskaro“ laureatas, filmų „Vaikystė“ ar „Prieš saulėtekį“ režisierius Richardas Linklateris į didžiuosius kino ekranus grįžta su šeimos bei vidinio asmenybės virsmo temomis. Gyvenimo kelio ir pašaukimo klausimus narstantis filmas pasižymi nemenka humoro doze, negailint jautrių gyvenimo akimirkų.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai