„Kino po žvaigždėmis“ seansą Valdovų rūmų kieme stebėjo net 900 moterų

Filmo „Briliantinas“ peržiūra Valdovų rūmų kieme/Gretos Skaraitienės/„Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-13 23:52
„Kinas po žvaigždėmis“ tęsiasi – šįkart į Valdovų rūmų kiemą susitikimui ir filmo „Briliantinas“ peržiūrai pakvietė Dovilės Filmanavičiūtės iniciatyva „Normalios bobos eina OUT“.

Randalo KleiserIo režisuotą filmą „Briliantinas“ Valdovų rūmų kieme antradienio vakarą pasipuošusios suknelėmis ir gurkšnodamos šampaną stebėjo net 900 moterų.

Filme „Briliantinas“ pasakojama, kaip vasaros atostogų metu paplūdimyje susitinka du žavūs jaunuoliai. Denis su Sende pradeda bendrauti, stiprėja abipusė simpatija, tačiau vasara baigiasi ir Sendė turi grįžti į Australiją. Abiem jaunuoliams apmaudu, kad teks skirtis, vos pradėjus vienam kitą pažinti. Abiejų laimei, Sendės tėvai nutaria likti svečioje šalyje, mergina pradeda mokytis toje pačioje mokykloje kaip ir Denis. Na, o nuolat būnant kartu kyla vis daugiau nesusipratimų – meilės išbandymų…

Dešimtąjį kartą vykstantis „Kinas po žvaigždėmis“ šiemet tęsis iki rugsėjo 6-osios Vilniuje, Valdovų rūmų kieme. Programoje iš viso bus parodyti 23 filmai, tarp jų ne tik išskirtinės premjeros ir visų pamilti klasikos filmai, populiarūs muzikiniai filmai bei išskirtinė dokumentika.

Repertuarą ir filmų aprašymus rasite ČIA.

Nuotraukas rasite nuotraukų galerijoje:

Naujausi straipsniai