„Kino pavasaris“ kartu su „Magnum“ apdovanojo geriausią kino aktorę ir aktorių

Renginio akimirka / „Magnum“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-15 07:00
Likus vos kelioms dienoms iki didžiausio kino festivalio Lietuvoje „Kino pavasaris” uždarymo, balandžio 14 d., „Nacionalinėje dailės galerijoje“ buvo pristatyti geriausio metų Lietuvos kino aktoriaus ir geriausios aktorės rinkimų nugalėtojai. Žiūrovų sprendimu geriausia aktore tapo Viktorija Kuodytė, o aktoriumi – Juozas Budraitis.

Išrinkti geriausią šių metų Lietuvos kino aktorių ir aktorę kvietusių „Magnum“ ledų atstovė džiaugiasi rinkimų rezultatais ir dėkoja visiems aktyviai balsavusiems. „Aktoriaus profesija – viena dinamiškiausių ir dėl to viena reikšmingiausių meno pasaulyje. Mes visada palaikėme ir palaikysime kiną ir jo kūrėjus, išlaisvinančius vidines emocijas“, – teigė „Magnum“ atstovė Kristine Murniece.

Aktoriaus profesija – viena dinamiškiausių ir dėl to viena reikšmingiausių meno pasaulyje. Mes visada palaikėme ir palaikysime kiną ir jo kūrėjus, išlaisvinančius vidines emocijas.

„Magnum“ šį pavasarį kelia iššūkį ir kviečia visus išlaisvinti savo vidinius žvėris bei ryžtis dvigubam šokolado sluoksniui su naujaisias „Magnum Double“ ledais. Spontaniškumas, malonumas ir kokybė – pagrindinės „Magnum“ vertybės, atsispindinčios naujųjų ledų kampanijoje.

Geriausio metų Lietuvos kino aktoriaus ir geriausios aktorės apdovanojimų metu renginio svečiai galėjo pasimėgauti naujaisiais „Magnum Double“ ledais ir nusifotografuoti drauge su „Magnum“ merginomis, kurios vilkėjo dizainerės Agnės Kuzmickaitės kurtomis suknelėmis.

Renginio svečiai su malonumu vaišinosi ledais ir „matavosi“ gyvūnų vaidmenis – liūto, tigro ir panteros kaukes.

Tuo „Magnum“ staigmenos šį pavasarį nesibaigia – gegužės mėnesį naujieji ledai kartu su puikiai žinomais Lietuvos menininkais ruošia šį tą naujo ir netikėto! Sekite naujienas!

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai