„Kino pavasario 2018“ uždarymo akimirkos: Vida Ramaškienė džiaugiasi žmonių palaikymu

Festivalio „Kino pavasaris 2018“ direktorė Vida Ramaškienė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-30 23:00
Paskutinį kovo penktadienį Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis“ netrūko iškilmingos dvasios. Čia vyko filmų festivalio „Kino Pavasaris 2018“ uždarymo ceremonija. Festivalio direktorė Vida Ramaškienė kalbėdama su Žmonės.TV komanda džiaugėsi, kad šiais metais kinas įtraukė žmones iš visų Lietuvos kampelių.

2018 metų „Kino pavasaryje“ pristatyti 112 pilnametražių ir 56 trumpametražiai filmai, tarp kurių – net 12 lietuviškų premjerų.

Žiūrovai festivalio metu turėjo galimybę išrinkti šių metų geriausią aktorę ir aktorių. Taip pat – „Žiūroviškiausią metų filmą“. Pastaruoju tapo „Oskarui“ nominuota ilgametražė animacinė juosta „Jūsų Vincentas“, įrašyta į kino istoriją. Tai pirmasis pasaulyje tapytas animacinis filmas.

Festivalio direktorė Vida Ramaškienė kadaise yra sakiusi, kad kai kurie žmonės net ima atostogas, kad išvystų visus metų geriausius filmus. Uždarymo ceremonijos vakarą ji džiaugėsi ir dėkojo visiems, kurie kasmet prisideda prie nuostabaus, įkvepiančio ir pavasarį simbolizuojančio darbo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai