Kino operatorę nušovęs A.Baldwinas pateikė kitą versiją: teigia nespaudęs ginklo gaiduko

Alecas Baldwinas / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
AA

Vesterno „Rastas“ filmavimo aikštelėje Naujojoje Meksikoje įvykusi tragedija, kurios metu Alecas Baldwinas rekvizito ginklu netyčia nušovė kino studijos operatorę Halyną Hutchins ir sužeidė filmo režisierių, narpliojama iki šiol. Praėjus daugiau nei mėnesiui nuo kraupaus įvykio Holivudo žvaigždė pateikė kitą versiją – teigia nenuspaudęs rankose turėto ginklo gaiduko.

Kino žvaigždė tai pareiškė savo pirmame akis į akį duotame interviu nuo incidento spalio mėnesį, rašo BBC.

„Niekada nenukreipčiau į nieką ginklo ir nenuspausčiau gaiduko. Niekada“, – sakė A.Baldwinas jį kalbinusiam George'ui Stephanopoulosui iš „ABC News“.

Paklaustas, kaip tikra kulka atsirado filmavimo aikštelėje, A.Baldwinas atsakė: „Nežinau.“

„Kažkas kovinę kulką įdėjo į ginklą. Kulką, kurios net neturėjo ten būti“, – kalbėjo aktorius.

Alecas Baldwinas / „Vida Press“ nuotr.

Interviu buvo įrašytas antradienį, o JAV jis turėtų būti transliuojamas ketvirtadienio vakarą. G.Stephanopoulosas 80 minučių pokalbį su aktoriumi apibūdino kaip „neapdorotą“ ir „intensyvų“.

Trečiadienį laidai „Labas rytas, Amerika“ („Good Morning America“ žurnalistas teigė, kad A.Baldwinas jam pasirodė esąs „sugniuždytas“, tačiau „labai atviras“ ir „artimas“.

„Per pastaruosius 20 metų ABC kanalui dariau tūkstančius interviu“, – sakė jis. – Tai buvo pats intensyviausias, kokį aš kada nors patyriau.“

Alecas Baldwinas / Vida Press nuotr.

Šis pokalbis yra pirmas kartas, kai A.Baldwinas prakalbo apie incidentą prieš kamerą, išskyrus trumpą interviu TMZ spalį, kuriuo jis siekė, kad paparacai nebesektų jo ir jo šeimos.

Tada tragišką incidentas aktorius apibūdino kaip „vieną iš trilijono“ ir tikino, kad tokio pobūdžio nelaimingų atsitikimų filmavimo aikštelėse pasitinka labai retai.

Žmonės.lt primena, kad operatorė H.Hutchins buvo nušauta spalio 21 dieną A.Baldwinui repetuojant vieną vesterno „Rastas“, pasakojančio apie įvykius XIX amžiuje, sceną – joje jis turėjo šauti kameros link.

„Emmy“ laureatui ginklą padavė režisieriaus padėjėjas Dave'as Hallsas, informavęs, kad ginklas nepavojingas. Vėliau D.Hallsas tyrėjams sakė, kad ne iki galo jį patikrino.

Kulka perskrodė H.Hutchins ir sužeidė režisierių Joelį Souzą į petį.

Halyna Hutchins / „Instagram“ nuotr.
Skaitykite daugiau