Kino juostoje „Valentinas Vienas“ apsinuoginusi Agnė Grudytė: „Tai buvo mano pirmas kartas“

Agnė Grudytė su mylimuoju Sauliumi Sėjūnu / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-06 08:59
Antradienio vakarą sostinės kino centras „Forum Cinemas Vingis“ kaip niekada buvo sausakimšas išsipuošusių žmonių, oriai žingsniuojiančių raudonu kilimu. Čia vyko ilgai lauktos lietuviškos romantiškai erotinės komedijos „Valentinas Vienas“ premjera.

Viena iš filmo aktorių – Agnė Grudytė į premjerą atėjo pasipuošusi seksualia aukso spalvos suknele. Aktorė filme vaidino geriausią Manto Jankavičiaus personažo bičiulę. Du draugai netikėtai nusprendžia savo draugystę perkelti į kur kas intymesnį lygmenį. Žinoma, iniciatyvos imasi A.Grudytės personažė.

A.Grudytę, nepaleisdamas jos rankos raudonuoju kilimu lydėjo aktorės mylimasis Saulius. Moteris mielai fotografavosi su savo antrąja puse ir tikino, kad jos rolė kino juostoje „Valentinas Vienas“ Sauliaus neišgąsdino.  „Juk mes šiandieną abu esame čia, taigi akivaizdu, kad jis nepyko“, – šypsojosi Agnė.

Tiesa, portalui Žmonės.lt aktorė pasakojo, kad apsinuoginti prieš kameras ir vaidinti erotines scenas jai buvo nelengva. „Buvo tikrai nejauku ir aš labai jaudinausi, nes tai buvo mano pirmas kartas, kai teko apsinuoginti prieš kameras. O apie rezultatą man sunku kalbėti, nes dar nemačiau filmo“, – kalbėjo Agnė ir tikino, kad M.Jankavičius buvo puikus partneris, kuris padėjo nusiraminti.

Jūsų dėmesiui – erotinės, romantinės komedijos „Valentinas Vienas“ anonsas:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai