Kino deivės Sophios Loren grožio patarimai

Aktorė Sophia Loren / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-29 10:52
Grožio ir stiliaus ikona, viena įspūdingiausių pasaulio aktorių Sophia Loren neseniai paminėjo iš tiesų dėmesio vertą jubiliejų – rugsėjo 20 dieną jai suėjo 80 metų.

Solidus amžius niekaip neįsipaišo į tokios jaunatviškos ir patrauklios moters įvaizdį, ar ne? Karjeros pradžioje iš Sophios Loren buvo reikalaujama tam tikrų išvaizdos pokyčių, tačiau ji atsisakė, ir šiandien dalijasi grožio patarimais. Į juos tikrai verta įsiklausyti – juk kuri mūsų nenorėtų taip atrodyti, įkopusi į devintą dešimtį?

Disciplina

„Jeigu moteris graži, tačiau nesilaiko disciplinos, reguliariai nesirūpina savo išvaizda, natūralu, jog ilgainiui praras savo privalumus. O štai ta, kuri galbūt nėra itin išvaizdi, rūpesčiu gali sukurti tikrą grožį“, – teigia aktorė.

Jos aforizmas „Sunku tapti ta, kuriai neįmanoma atsispirti, jeigu esi tingi“, pasako viską! Pati mėgstamiausia Sophios Loren grožio priemonė – šalto spaudimo alyvuogių aliejus, kurį ji naudoja kaip kremą, valomąją makiažo priemonę, gražina plaukus, naudoja vonios prodedūroms. 

Moteris vertina ir rožių vandenį, ypatingai rūpinasi paakių oda. „Manau, kad bėgant metams reikia naudoti kuo mažiau makiažo. Negalvokite, kad ant pagyvenusių moterų veido nesimato to storio grimo sluoksnio. O tai grožio tikrai nesuteikia“, – įsitikinusi legenda.

Mityba

Vienas mėgstamiausių aktorės patiekalų – tai makaronai su alyvuogių aliejumi ir natūraliu pomidorų padažu. Sophia Loren tikina, kad mėgsta skaniai pavalgyti ir dietų tikrai nesilaiko. O jūs tik pažvelkite į moters figūrą! Tokiais simetriškais apvalumais gali pasigirti tikrai ne kiekviena ir kur kas jaunesnė dailiosios lyties atstovė. „Žiūrėkite, ką valgote, neužkandžiaukite, rinkitės mažas porcijas. Nuo to priklauso ir jūsų savijauta, ir veido grožis, ir nuotaika“, – pasakoja S. Loren. Ji mėgsta ryžius, daržoves, pupeles, vengia konservuotų maisto produktų, saikingai valgo raudoną mėsą, dažniau renkasi žuvį, vištieną. Ir, žinoma, nepamiršta vandens. Skysčiai – stangrios odos paslaptis!

Fiziniai pratimai

Talija, kuria puikuojasi žvaigždė, nė iš tolo neprilygsta šiuolaikinėms seksualumo bombų sprogdintojoms. Gamta Sophiai Loren grožio tikrai nepagailėjo... Ji keliasi 5-6 valandą ryto ir užsiima gimnastika, daro tempimo pratimus. „Nors kartais ir labai tingiu, tačiau žinau, kad tokie užsiėmimai dovanoja tobulą eiseną, kuriai neįmanoma atsispirti“, – sako moteris. Taip pat ji kasdien vaikšto lauke bent valandą, o tai labai naudinga ir širdžiai, ir figūrai.

Meilė

Gerbėjų Sophia turėjo tiek, kad galėjo vežimu vežti, tačiau užvis labiausiai ji mylėjo savo vyrą – Carlo Ponti. Jų įspūdingą gyvenimo ir meilės istoriją galite perskaityti štai ČIA. „Mūsų meilė – tai Dievo dovana, kuri tenka tik vienetams“, – teigė aktorė. Taip pat didelę įtaką grožiui turi ir mėgstamas darbas. „Manau, kad gimiau būti aktore, todėl dirbdama mėgstamą darbą aš buvau neįtikėtinai laiminga“, – prisimena Sophia Loren.

Pozityvus mąstymas

Aktorė sako, kad veidas – tai sielos veidrodis, atskleidžiantis charakterį: „Jaunos mergaitės veide mažai ką perskaitysi, kadangi jaunystėje slypi giedrumas ir lengvabūdiškumas. Tačiau laikas nestovi vietoje, ir mes patys esame atsakingi už savo išorę, ir kalbu ne tik apie odos priežiūrą. Veide matosi viskas – nuobodulys, irzlumas, bloga nuotaika, skundai. Metai bėga, o tų emocijų mes jau neišlyginsime. Tačiau humoras, linkėjimas visiems gėrio, kantrybė ir kitos puikios emocijos suteikia mums galimybę pažaboti metus.“

Pozityviai mąstyti – štai smagus ir jaunystę saugantis patarimas, kuris nieko nekainuoja.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Savęs pažinimas ir sugebėjimas priimti savo metus

„Amžius prasideda ir baigiasi su proto galimybėmis. Joks grožis pasaulyje negali lygintis su savęs pažinimo, pasitenkinimo, kuris atkeliauja tuomet, kai jūs priimate save tokią, kokia esate, grožiu“, – tikina Sophia Loren.

Ji vadovaujasi posakiu „Tegu gyvenimas eina taip, kaip eina“ ir pataria neprisiimti per daug atsakomybės, nesistengti visur suspėti ir laiku „pristabdyti arklius“. „Jaunystės fontanas – tai jūsų protas, kūryba, žmonės, kuriuos mylite. Kai priimate save tokią, kokia esate, galite būti tikra – jūs nugalėjote bėgančius metus“, – tikina italų žvaigždė. 

Ji24.lt

Naujausi straipsniai