„Kine po žvaigždėmis” – jaudinanti ir šmaikšti drama „Nesijaudink, jis toli nenueis”

Gus Van Santo drama „Nesijaudink, jis toli nenueis”
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-23 12:16
Režisierius Gus Van Santas yra vienas tų kūrėjų, kurie nesiliauja stebinę savo žiūrovo. Jo filmografijoje rasime ir keistų, nekomercinių, kinematografinių eksperimentų nevengiančių filmų ir itin žiūroviškų, įtraukiančių istorijų.

Šįkart filmų „Gerasis Vilas Hantingas”, „Dramblys“ režisierius grįžta būtent su tokiu – šiltu pasakojimu apie Džoną Kalahaną (Joaquin Phoenix), aistringai mylintį gyvenimą, mėgstantį nešvankius juokelius ir nevengiantį išgerti. Patekęs į avariją, paralyžiuotas Džonas netikėtai atranda savo talentą – pasirodo, jis yra gabus karikatūristas, kurio laukia tarptautinis pripažinimas.

Jaudinanti ir šmaikšti režisieriaus Gus Van Santo drama, pagrįsta tikrais faktais, bylojančiais apie gydomąją kūrybos galią – jau šiandien „Kine po žvaigždėmis”.

Gus Van Santo drama  „Nesijaudink, jis toli nenueis”
Gus Van Santo drama „Nesijaudink, jis toli nenueis”

Kiekvienas ketvirtadienis „Kine po žvaigždėmis“ – žurnalo „Žmonės“ diena. VIP bilietus įsigiję žiūrovai dovanų gauna naujausią žurnalo „Žmonės“ numerį, o visi seanso žiūrovai dalyvauja loterijoje! Penkių laimėtojų laukia puikūs prizai – trijų mėnesių žurnalo „Žmonės“ prenumerata, stilingos „Visi mes žmonės“ gertuvės ir krepšelis. Filmus pristato gero kino mylėtoja Dovilė Filmanavičiūtė.

Visa filmų programa ir bilietai: www.kinopasaka.lt

Filmo anonsas:

Naujausi straipsniai