Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Pelėdų kalno“ premjeroje Kaune tarp gausybės svečių – ir Ballų šeima

Ballų šeima
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Ballų šeima
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kauno valstybiniame muzikiniame teatre pirmadienio vakarą vyko pirmoji istorinio kino filmo „Pelėdų kalnas“ premjera. Išankstiniame padėkos vakare, skirtame Kauno miestui, apsilankė gausybė svečių.

Premjeroje pasirodė ir jau spėjusi Lietuvoje išgarsėti amerikiečių brolių Ballų šeima. Anot organizatorių, tai puiki proga pasauliui pranešti apie kino filmą, tad specialiai jiems pasirūpinta ir sinchroniniu vertimu. Į premjerą Ballai atvyko su savo vardo realybės šou filmavimo komanda.

VIDEO: Peledu kalnas anonsas / Owl Mountain trailer official

Režisieriaus Audriaus Juzėno filmą „Pelėdų kalnas“ remia Lietuvos kino centro, filmas bus rodomas nuo vasario 16 d. Kūrėjai kino juostą dedikuoja atkurtos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį švenčiantiems žmonėms.

Tai pasakojimas apie pasiaukojantį partizaninį žygį į Vakarus tam, kad būtų nunešta žinia laisvam pasauliui ir JAV kongresui apie Baltijos šalių nepriklausomybės siekį ir Kremliaus nusikaltimus. Kartu tai pasakojimas apie tuos, kurie maištavo tyliai, be ginklo, vildamiesi laimės, mylimojo ar mylimosios, oraus gyvenimo, treti – savo sudaužytų likimų fone pasidavė.

Filme vaidina: Arnas Danusas, Aidas Jurgaitis, Paulina Taujanskaitė, Skomantas Duoplys, Adomas Jasiukėnas, Rūta Šmergelytė, Mantas Zemleckas, Anastasija Marčenkaitė, Monika Bičiūnaitė, Darius Meškauskas, Aleksas Kazanavičius, Aleksandras Špilevojus, Aleksandra Metalnikova, Dainius Svobonas ir kt.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./„Pelėdų kalnas“ premjeros akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./„Pelėdų kalnas“ premjeros akimirka

Kviečiame peržiūrėti premjeros Kaune akimirkas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt