Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip lietuvių aktoriai akimirksniu atjaunėjo 20 metų?

Filmo akimirka
Filmo akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Komedijos „Tarp mūsų, berniukų...“ tęsinys „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“ pasakoja apie keturių mokyklos draugų kelionę į klasės susitikimą po 20 metų. Kaip ir pirmojoje dalyje, filme gausu prisiminimų ir fantazijų scenų. Šįkart – iš mokyklos laikų. Todėl juostos režisierius Kęstutis Gudavičius susidūrė su iššūkiu – kaip dviem dešimtmečiais atjauninti aktorius Audrių Bružą, Mantą Vaitiekūną, Kirilą Glušajevą ir Leonardą Pobedonoscevą?

„Įprastai tokioms scenoms filmuose yra parenkami panašūs jauni aktoriai, kurie suvaidina personažus jaunystėje, – filmo kūrimo užkulisiais dalijosi režisierius. – Tačiau kadangi kūrėme komediją, kurios žanras leidžia daugiau žaismingų interpretacijų, nusprendėme grimu, aprangos detalėmis ir perukais atjauninti pačias filmo žvaigždes!“

Mokyklos diskoteka, kurioje aktoriai A. Bružas, M. Vaitiekūnas, K. Glušajevas ir L. Pobedonoscevas įspūdingai šoka pagal 10 dešimtmečio „Haddaway“ hitą „What is Love“, yra patys pirmieji komedijos „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“ kadrai, tačiau filmavimo aikštelėje jie buvo užfiksuoti paskutiniai drauge su mokyklos spektaklio scenomis. To priežastis paprasta: dėl filmo M. Vaitiekūnas ir A. Bružas buvo užsiauginę barzdas ir ūsus, todėl jiems nusiskusti buvo galima tik paskutinę filmavimo dieną, kai viskas jau buvo nufilmuota!

VIDEO: KLASĖS SUSITIKIMAS. BERNIUKAI SUGRĮŽTA! Aktoriai atjaunėja 20 metų!!!

Paskutinę filmavimo dieną K. Glušajevas pasipuošė įspūdingomis garbanomis, A. Bružas taip pat prisiminė laikus, kai turėjo vešlius plaukus, o M. Vaitiekūnas, filmavimo komandos merginų teigimu, tapo neįtikėtinai panašus į jaunąjį Andy Garcią. Improvizacijos meistrai ta proga nusprendė papokštauti – barzdų skutimas, grimo, šukuosenų kūrimas buvo užfiksuotas linksmame vaizdo įraše, kuris tapo kelione per stilius ir laikotarpius.

„Su panom mokykloj“
„Su panom mokykloj“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Kinas Komedija
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt