Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Filmavimas Niujorke iš Manto Stonkaus pareikalavo ypatingų pastangų

Juostos „Aš Žvaigždė“ filmavimas Niujorke
Organizatorių nuotr. / Juostos „Aš Žvaigždė“ filmavimas Niujorke
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kino teatruose rodomos lietuviškos komedijos „Aš Žvaigždė“ veiksmas žiūrovus nukelia ir už Atlanto. Didžiausiame JAV mieste, Niujorke, filmavimo komandos laukė iššūkiai, kuriems iš anksto nebuvo įmanoma pasiruošti.

Filme pasakojama apie šlove besimėgaujantį dainininką Mantą, kurį vaidina komikas Mantas Stonkus. Nusprendęs palikti duetą „Capital M“ ir savo porininkę Moniką, kurią vaidina dainininkė Monika Pundziūtė-Monique, Mantas pradeda solo karjerą. Jis nutaria neapsiriboti Lietuva ir garsinti savo vardą patraukia tiesiai į vieną žinomiausių pasaulio miestų – Niujorką. Vis dėlto, už Atlanto ne viskas klostosi taip, kaip Mantui norėtųsi, ir jam tenka įveikti netikėtus iššūkius.

Su savais sunkumais teko susidurti ir reperio karjeros siekiantį atlikėją įkūnijusiam M.Stonkui. „Sunkiausia buvo turbūt Times Square, kur teko vaidinti apsuptam minios turistų, – pasakojo komikas. – Viena yra stovėti prieš salę, pilną žiūrovų, visai kas kita – vaidinti ryškų personažą pasaulio turistų katile.“

Tačiau dar didesnis išbandymas M.Stonkaus laukė vienoje didžiausių miesto metro stočių. Čia filme Mantas repuoja miniai žmonių. Filmuojant aktoriui teko gerokai paplušėti, nes požeminėje stotyje, kur susikerta kelios metro linijos, buvo itin karšta ir nuolat trūko oro.

Prie filmo Lietuvoje dirbo net 40 žmonių komanda. Į Niujorką, likus kelioms dienoms iki filmavimo JAV darbų, vyko tik dalis jų. Prieš pradedant filmuoti buvo būtina atsirinkti siužetui tinkamiausias lokacijas. Galiausiai buvo pasirinktos jau legendinėmis tapusios vietos Manhatane: Times Square aikštė, Rockefeller centras ir Wall Street gatvė. Viena scena buvo nufilmuota ir Brukline, su vaizdu į Manhataną, prie garsiojo Bruklino tilto.

Komedija „Aš Žvaigždė“ kino teatruose rodoma jau nuo vasario 2 dienos.

VIDEO: Aš žvaigždė. Official trailer
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt