Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Filmas apie „Hario Poterio“ blogiuką Voldemortą išplatintas internete nemokamai

Kadras iš filmo apie „Harį Poterį“
Vida Press nuotr. / Kadras iš filmo apie „Harį Poterį“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Patys Žinote Kas sugrįžo. Šeštadienį vaizdo medžiagos dalijimosi platformoje „YouTube“ oficialiai ir, svarbiausia, nemokamai išplatintas naujas „Hario Poterio“ serijos filmas, kuriame visas dėmesys skiriamas jaunam tamsos valdovui Voldemortui.

Tiesa, filmas šiek tiek kitoks nei įprasta „Hario Poterio“ serijai. Prie jo scenarijaus J. K. Rowling neprisidėjo nė kiek – visą istoriją sukūrė jos gerbėjai. „Tryangle Films“ savarankiškai nufilmavo ir juostos anonsą. Lėšas filmui (13 200 svarų) kūrėjai surinko per minios finansavimo platformą.

Iš pradžių ši iniciatyva sulaukė didelio kino gigantų pasipriešinimo – „Warner Bros“ stojo ginti savo autorinių teisių, už kurias paklojo nemažą sumą. Įmonė net liepė entuziastams sustabdyti filmavimo darbus, bet vėliau „Tryangle Films“ buvo uždegta žalia šviesa su sąlyga, kad juosta bus sukurta nekomerciniais tikslais.

Vida Press nuotr./Paskutiniuose keturiuose filmuose Voldemortą įkūnijo aktorius Ralphas Fiennesas
Vida Press nuotr./Paskutiniuose keturiuose filmuose Voldemortą įkūnijo aktorius Ralphas Fiennesas

Filmas „Voldemort: Origin of the Heir“ turėjo pasirodyti dar gruodį. Vis dėlto premjerą teko atidėti iki sausio 13-osios. Per dvi dienas 50 minučių trukmės juosta peržiūrėta beveik 5 mln. kartų.

Juosta pasakoja apie Voldemorto iškilimą. Jauną Tomą Marvolą Ridlį vaidina aktorius Stefano Rossi, o jo priešininkę Grišą Maklagen (tai naujas istorijos personažas) – aktorė Maddalena Orcali.

„Mes spėliojome, kas nulėmė, kad Tomas Ridlis tapo Voldemortu? Kas nutiko per tuos metus? Kas iš tiesų įvyko Hogvartse, kai jis sugrįžo? – retoriškai klausė viena iš „Tryangle Films“ įkūrėjų Gianmaria Pezzatto. – Tai istorija, kurią mes norime papasakoti – Tamsos valdovo iškilimas prieš jo pirmąjį pralaimėjimą Hariui Poteriui.“

Lyginant su oficialiais „Hario Poterio“ serijos filmais, šios juostos biudžetas juokingai mažas. Vis dėlto tiek specialieji efektai, tiek dekoracijos vertos pagyrų – visa tai kino kūrėjai sukūrė kone iš nieko. O ko verta naujoji Voldemorto istorija? Tai sužinosite peržiūrėję filmą „Voldemort: Origin of the Heir“.

VIDEO: Voldemort: Origins of the Heir - An unofficial fanfilm (HD + Subtitles)
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Haris Poteris Kinas
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt