Kimono kolekcijos modeliu tapusi Solveiga Mykolaitytė: „Šis drabužis – vasaros atradimas“

Kimono modeliu tapusi Solveiga Mykolaitytė / Naglio Bieranco nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-20 11:05
„Jei norite per atostogas nesijaudinti dėl aprangos, įsigykite kimono“, – šypsosi prekės ženklo „Kimono By A.M.“ įkūrėja Aira Misevičienė. Dizainerė pristato naują kolekciją, kurioje keturiolika skirtingų vasaros karščiu alsuojančių kimono modelių.

„Kimono By A.M.“ naujosios kolekcijos veidu tapo modelis Solveiga Mykolaitytė. Žinoma moteris sako, kad šis drabužis jai yra vasaros atradimas, be kurio nebeįsivaizduoja atostogų. Neseniai Meksikoje atostogavusi manekenė pasakojo sulaukusi labai daug komplimentų dėl savo išskirtinio kimono. Užsieniečiai negailėjo gražių žodžių ir klausė, kur tokį būtų galima įsigyti.

„Per atostogos paplūdimyje norisi gražiai atrodyti. Diena, praleista prie jūros, man yra maža šventė. O per šventes juk reikia puoštis. Kimono yra labai patogus drabužis. Užsimeti jį ir gali keliauti iki baro išgerti sulčių, prisėsti paplūdimio restorane ar linksmintis vakarėlyje“, – šypsosi gražuolė.

„Abi su Solveiga esame iš Marijampolės, o ji mielai sutiko prisidėti prie mano idėjos. Solveiga – profesionalus modelis, turi idealią figūrą. Be to, ji labai natūrali, švelniai banguotais plaukų. Lyg būtų nužengusi iš karštos vasaros dienos paplūdimyje“, – priežastis, kodėl naujausiai kolekcijai pasirinko būtent S. Mykolaitytę, vardina kūrėja.

Idėja kurti kimono A. Misevičienei gimė visai netikėtai. Moteris vyko atostogų ir nusprendė įsigyti patikusį kimono. Kūrybinga moteris pagalvojo, kad ir pati sau galėtų panašų pasisiūti. Šios minties įkvėpta, baigė siuvimo kursus, nusipirko siuvimo mašiną, audinių. O jau netrukus turėjo svajonių kimono. Jis labai patiko draugėms, vėliau kimono pamatė draugių draugės. „Norėjau per atostogas būti ryški, pastebėta ir išskirtinė. O viskas virto mažyčiu verslu – prekės ženklu“, – šypsosi „Kimono By A.M.“ kūrėja.

Antrus metus paplūdimio aprangą kurianti moteris savo klientėms stengiasi pasiūlyti kuo daugiau skirtingų kimono modelių ir audinių raštų. Populiariausi – ryškiaspalviai, puošti palmių raštais ar flamingais. Drąsiausioms siūloma pasipuošti prie kimono derančiu turbanu. „Kimono By A.M.“ žada neapsiriboti tik kimono siuvimu. Jau netrukus lietuviškos mados mylėtojams bus pasiūlyti maudymosi kostiumėliai, šlepetės, paplūdimio krepšiai.

„Įdomu tai, kad aktyviausiai kimono perka įpusėjus rudeniui. Merginos vyksta atostogauti į šiltus kraštus, o ten nori pasipuošti. Kimono labai gražiai atrodo nuotraukose – žydros jūros ir smėlio fone. Itin populiari vienoda mamos ir dukros apranga. Siūlome kimono ir vyrams. Tiesa, lietuviai kol kas sunkiai įsileidžia šią naujovę į savo spintą“, – šypsosi kūrėja.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai