Kim Kardashian vizažisto modelis Laura Juozaitytė: „Skirtingai nei Lietuvoje, jis nesusireikšminęs“

Mario Dedivanovic ir Laura Juozaitytė / L'Oréal Paris nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-24 13:06
Modelis, verslininkė Laura Juozaitytė-Janavičienė (26) dieną, kai sutiko asmeninį Kim Kardashian vizažistą Mario Dedivanovic, prisimins visą gyvenimą. Modeliui iš Lietuvos teko unikali galimybė pabendrauti su garsiuoju vizažistu ne tik apie makiažą, bet ir apie pačią Kim.

Žmonės.lt L.Juozaitytė pasakojo, kad ją ir Mario suvedė bendras projektas. Tapusi kosmetikos linijos kampanijos modeliu, Laura nesitikėjo, kad aikštelėje išvys ne ką kitą, o Kim Kardashian vizažistą.

„Dalyvavau modelių atrankoje ir mane pasirinko „L’oreal Paris“ būti jų reklaminiu veidu. Taip sutapo, kad jie dirbo su Kim Kardashian asmeniniu vizažistu. Įdomu tai, kad veido kontūravimas buvo Mario išradimas, o kompanija būtent tam ir sukūrė atskirą liniją ir bendradarbiavo su juo.

L'Oréal Paris nuotr.
L'Oréal Paris nuotr.

Kaip ir kas dieną, ramiai ėjau į darbą ir tikrai nežinojau su kuo aš dirbsiu. Kai pamačiau, nelabai net supratau, kas jis yra. Pamačiusi jį pamaniau, kad čia kažkoks labai rimtas žmogus, nes visi juo labai rūpinosi. Visi mato Kim makiažą, tačiau retas susimąsto ir atkreipia dėmesį, kas jį daro. Galiausiai paaiškėjo, kad jis Kim asmeninis vizažistas. Buvome nustebę, mano agentūra džiaugėsi, kad aš turėjau galimybę su juo dirbti. Tuo metu užplūdo tikrai daug emocijų“, – pasakojo L.Juozaitytė.

Paklausta, kaip apibūdintų vieną didžiausių vizažo pasaulio garsenybių, L.Juozaitytė teigė, kad Mario – paprastas žmogus.

„Skirtingai nei kai kurie makiažo meistrai Lietuvoje, jis – nesusireikšminęs, šiltas ir mielas žmogus. Kitos merginos atsiprašinėjo, kad jų namuose darytas makiažas galbūt koks blogas, o jis ramino, kad tai tik jo darbas ir jokiu būdu nesmerkia merginų, kurios dažosi neprofesionaliai arba ne pagal savo veido bruožus. Jis į viską žiūri paprastai. Taip ir turi būti, nes manau, kad aukštumas ir pasiekia tie žmonės, kurie kaip asmenybės yra labai šilti“, – įsitikinusi Laura.

Laura Juozaitytė ir Mario Dedivanovic reklaminiame klipe:

Daugelis pagalvotų, kad M.Dedivanovic dirba su išskirtine kosmetika ir demonstruoja unikalią dažymo techniką, tačiau Laura tai paneigia: „Jis yra tas, kuris paryškina natūralų moters grožį. Mario naudoja labai mažai kosmetikos, nors galvojau, kad pridažys labai gausiai. Dirba ne su „stebuklingomis“ priemonėmis, o kosmetika, kurią gali parduotuvėje nusipirkti kiekviena mergina. Tačiau tuomet, kai pamatai galutinį rezultatą, supranti, kad tas žmogus turi auksines rankas.“

Kokia pagrindine M.Dedivanovic makiažo paslaptimi reikėtų vadovautis? „Mario teigė, kad svarbiausias žingsnis, kontūruojant arba naudojant skaistalus, juos reikia kuo labiau užretušuoti. Ir jeigu galvoji, kad jau užretušavai, vadinasi, kad dar reikia“, – pasakojo Laura.

Ir nors makiažo darymas užtruko tik valandą, filmavimo aikštelėje modelis plušėjo dvi paras. Per tą laiką M.Dedivanovic atsakė ir į įdomiausią klausimą: „Taigi, kokia ta Kim?“.

„Su Kim Kardashian jie ne tik bendradarbiai, bet ir labai geri bičiuliai, todėl norėjome sužinoti kuo daugiau. Man labai patiko, kad iš jo mažai ką apie ją išpeši – jis ištikimas ir lojalus. Bet pabrėžė, kad Kim Kardashian yra labai profesionali ir atvykusi į darbą žiūri paprastai – neturi specialių reikalavimų ir profesionaliai į viską reaguoja“, – Žmonės.lt pasakojo L.Juozaitytė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vilniuje susituokė krepšininkas Žygimantas Janavičius ir modelis Laura Juozaitytė

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai