Kim Kardashian viešbučio kambaryje Paryžiuje apiplėšta ginklais grasinančių vyrų

Kanye Westas ir Kim Kardashian / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-03 06:49
Reperis Kanye Westas sekmadienio naktį nutraukė savo pasirodymą Niujorke, kai sužinojo, kad jo žmona Kim Kardashian ginkluotų vyrų yra laikoma Paryžiaus viešbutyje, pranešė CNN.

Kim Kardashian atstovė spaudai CNN patvirtino, kad realybės šou žvaigždę Prancūzijos sostinės viešbučio „The Ritz Hotel“ kambaryje laikė du ginkluoti vyrai, kurie buvo persirengę policininkais ir veidus slėpė po kaukėmis.

„Ji labai sukrėsta, tačiau fiziškai nenukentėjo“, – sakė atstovė spaudai.

Kaip skelbia „Good Morning Britain“, iš Kim Kardashian buvo pavogta „milijonus kainuojančių juvelyrinių dirbinių“.

„People“ žiniomis, Kim Kardashian vaikai North (3 m.) ir Saintas (9 mėn.) incidente nedalyvavo.

Kim Kardashian yra atvykusi į Paryžiaus mados savaitę su savo motina Kris Jenner ir seserimis Kendall Jenner ir Kourtney Kardashian.

Kanye Westas žmonėms, atėjusiems į jo koncertą, netikėtai pranešė, kad dėl skubių šeimyninių aplinkybių jis turi nedelsiant palikti sceną.

Koncerto lankytojai socialiniuose tinkluose dalijosi įrašais apie Kanye Westo pranešimą.

„Vaikinas ką tik užbėgo ant scenos, pagriebė Kanye, ir jis tada pasakė – „Atsiprašau, skubios šeimyninės aplinkybės, turiu nutraukti pasirodymą“ ir tiesiog nubėgo nuo scenos“, – rašė „Twitter“ vartotojas Joe Bergas.

Vaikino teigimu, reperis iš pradžių ignoravo ant scenos atbėgusį vaikiną ir jam sakė, kad negali nutraukti koncerto. Tačiau jis scenos nepaliko tol, kol nepasakė svarbių žinių.

15min.lt

Naujausi straipsniai